Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom-tudom, vége a filmnek
Vagy csak újabb öt perc reklám

No, szép éccakára fel

Jó éjt
Nem, vazze
Mondom, hogy elhiszem, de tényleg összetéveszthető, legalábbis számomra.

Láttad? Most néztem a vicceseknél:
Én lassan elköszönök,tudod ha...HA HA HA
Na komolyan joccakát holnap
nem ma folyt köv!

Üdv syrus
Te most szivatsz? Holnap csinálok róla 1képet jól megvilágitom,és ha utána is feketének látod,van egy nagyon jó szemész ismerősöm! Bocsi,még ma!
Csalódás akkor érhet, ha nem GSR lesz és nem tudok megbarátkozni más vassal. Ugyanis a GSR volt nálam hosszabb ideig, fz6n hosszabb utazásig, a hornet meg pár órára. A negyedik egy yzf thundercat, amit hosszan próbáltam, naon király, de sportgép nem kell
Én elhiszem neked, de akkor tényleg baj van velem. AZOK a képek alapján csak akkor válik kékké a fényezés, ha erősen koncentrálok és a kékre gondolok
Itt eldőlt,ha a GSR-t választod azon fogsz röhögni ,h máson is gondolkoztál!ez tutti!
Tapasztalatból mondom!
Végül is ha jobban megnézem a tükör,a sárvédő,az óra burkolata sőt még a blokk is fekete !Így ebben a formában igazad lehet van benne ill rajta ami fekete,de a fényezése olyan kék ami már kékebb nem is lehetne!!Akárhogy nézem!
Igazából engem is a külseje fogott-fog meg. Különösebben nagy különbséget én nem véltem felfedezni a 3 típus közül, talán a hornetet precízebbnek éreztem, főleg a váltóját. Persze amennyire tudok a "nagy" rutinommal különbséget tenni.
DE
Olyat akarok, amire mindig úgy tudok ránézni és ráülni, hogy igen, ezt akartam és ne kelljen azt mondani, hogy ejj, de kár, hogy nem a másikat vettem
Igen így már megvan!Nekem is tetszett,sőt legelőször a er6-ost nézegettem,de amint megláttam a GSR-t már nem volt többé kérdés!
Őszintén megvallom nem értek a motorokhoz,én a külseje miatt választottam!DE nem bánom,IMÁDOM és semmiért el nem cserélném!!!!
De az is csak feketében jönne be. A többi nem tetszik, főleg a Yamahánál
Ha nem bénázom el, itt megláthatod.
Szebbnek nem szebb, mint a gsr, küllemben nincs párja.

A kép alapján akkor is fekete és kész.
MOst nézem,h szalad az idő!

Jó reggelt kivánok all!
Képed nincs róla?bár a GSR-nél nem ehet szebb,csak annak aki a vasamat feketének nézi!
Korábban volt még a hornet és fz6n. Ezeket próbáltam.
A fülemben a bogár az fz6n s2. Hatalmas ellenérv, hogy csak március környékén lesz látható és kapható, ergo próbálható. Úgyhogy azért körvonalazódik
Te inkább arról nyilatkozz,h mi a varia! Kettőnk közül nem én vok aki ködösit!
Na ne ködösíts
Valld be nyugodtan, magunk közt vagyunk
Mi a másik varia?
Itt vagytok még? Vaklárma volt, csak reklám!
Nem szeretek maszatolni, a jó munkához idő kell!
...ööö... ...ne zavarj össze. Azt sem mondtam, hogy nem az.
Nemrég ültettek bogarat a fülembe. De hamarosan döntenem kell. Mindenféle értelemben
Ok.
Vagy inkább még innom kell

Na, kellemes ötpercet nektek , utána jó éjt
na ezt tudja meg Kykee mester hogy nem is gsr az álom
!!!
Te már ne igyál többet!
Azt meg ki mondta, hogy GSR-ről?

Amúgy csak fekete.
sok sikert !