Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha lesz B-King.......
Jövőre sovány lesz az eklézsia, házfelújítás, tartozások rendezése, engedélyem meghosszabbítása, a harmadik gyermekem születése mellett mindenképp akarok venni egy nyergesvontatót őszre, úgyhogy lehetséges, hogy elmarad a B-King. De nem baj, a kistesóval is élmény minden méter! Legalább nem elsőszériás lesz.....
Szeva Steve !
A tervnek nekem az eleje nem okés a kivonás miatt,de majd kialakul.
Szia Rik!

Nem fontos kimaradnia! De akkor Te feljössz Budapestre, lejössz velünk, visszajössz velünk Budapestre, elkíséred Tibiéket Szolnokra, és úgy haza.......ja és mindezt Gino ezeréves GS500-ával......
Szerintem is. Már annyi félét hallottam, van aki erre esküszik, van aki arra, így azt gondolom nem lehet baj, ha bent marad és kész.
De majd prof. Gino szaki megmondja
Szeva Laci !
Annyit ki kell birnia.A B-KING-gel őszre adnak újat neked !A következő telet már nem is nálad tölti a GSR 600.JÓ a képlet nemde??????
Áhoj!

Ne maradjon ki Nagykanizsa, léccilécci! A 2. otthonom és a tavalyi felvonulás is igen frankó volt, mint szemlélődő mondom.
Mátrát egy külön hétvégére be lehetne szúrni, a pályanap meg legyen fakultatív, azt bármikorra meg lehet beszélni.
Szia Tibi!

Én nem terveztem semmi különöset az akksival! Speckó töltő is kéne hozzá. Úgy gondoltam, hogy majd február/március körül enyhe időben jól, de marha jóóóóóóóóóóóóóóóóóól megcibálom a bajszát, csak induljon be. Azt ha beindult, akkor visszatölti az akksit.
Szeva Steve!

Igaz nem én vagyok a tesód, de ha lehetne észrevételem. Hiányzik a Mátrai gurulás, és jó lenne legalább egy pályanap, mondjuk az Euroringen. Az én véleményem szerint Nagykanizsára ne menjünk, és helyette lehetne a Mátra.

(De nekem mindegy, csak menjünk már! Én bárhova követlek benneteket...)
Szeva Tesókám!
Nézd meg a 9266-os hozzászólásom és sűrűn bólogass, vagy csóvád a fejed!!!
De valami legyen!!!
És különben is!!!!!!!!!!!!!!!!!

Isten éltesse a Jánosokat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nem árulom el, hogy syrus6-ra gondoltam)
De szép fehér ez a GSR!
Gino!
Igen is van HÉV Almádiában,csak piros(uhh már megint a színek)!
Meg mikor engem elkap akkor!
Syrus!
most akkor én látok rosszul vagy tényleg sárga ami zöld?
Én veled vagyok kykee brother!

Persze, azt könnyű mondani, hogy őrült! De ők akkor nem is szeretnek igazán motorozni!
Gino!
Én is ezt mondogatdam,hogy GSR, GSR aztán tessék mi lett belőle a fél GSR KLÁN már őrültnek titulál!
ricardo!
Almádiában gyönyörüen sütött a nap!
Sziasztok,hellótok,csumida,csákányos,csaó!
Na most hideg van!
syrus igazad van,nem is zöld,hanem sárga!
Persze kisütés után rögtön tölteni vissza az áramot!!
Most elköszönök,de még jövök!! Hali!
Akkor a motorolajat f..ngatod ki . Talán a legjobb az akkunak a jó környezeti hőmérséklet,megfelelő árammal tölteni/csepptöltés/és talán néha kisütni/meriteni/.
A mostani trendit nem ismerem,de valami hasonló lehet.......Többiek???
Szia Tybee!

Nem elég csak ha hetete járatod a gépet?
Egy kis időre át kellett adnom a gépet a drágámnak ,de már újra itt esz a fene! Igaz nemsokáig me lassan indul a vellness program!
RECE,te mint öreg róka,mi a javallatod??????????
Hali RECE!
Ja az akksi töltésről sem feledkezzetek el !