Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula
Lassan fognak telni a napok
Hál istennek épp az imént sikerült a forgalmi vizsgám is, úgyhogy mostmár csak a moci átadására várok és motorozhatok! Dehát csak eljön egyszer a jövőhét kedd is !
Szia
Esztergom mellett.
lehet hogy tudok segiteni jogsi ügyben , hol laksz ?
Szia
Pont ezt a tényezőt tartom fontosnak hogy egy könnyen kezelhető kényelmesen motorozható gépet vegyek , Tapasztalat híjján a 600cm3-it elégnek érzem, bár van egy-két motoros ismerősöm aki azt mondja hogy kevés ( persze nagyobb gépük van ). Nekem nem az erő a lényeg meg hogy 250-nel száguldozzak, persze azért legyen benne némi kraft . Elég sokat furikázok autóval napközben ( vidéken ) 15-20 km-eket egyszerre és azért gondoltam hogy csak kényelmesebb felpattanni egy mocira.
A választásom pedig azért esett a gsr-re mert bementünk egy márkakereskedésbe a barátommal aki mocit akar venni és ott megláttam a drágát , egyből tudtam hogy ilyen kell nekem anélkül hogy bármit is tudnék róla. Jogsim még nincs de tavasszal azzal nyitok, valami ötlet gyorsított jogosítványszerzésügyben ?
Üdv Nabo
Sziasztok újdonsült GSR rajongók!

Jó választás a GSR, mert könnyű a kezelhetősége. Gino szavaival élve, szinte olyan, mint ha nőknek tervezték volna, mert annyira egyszerű a kezelhetősége, mint a fapapucs. Valójában tényleg egy nagyon jól összerakott motorról van szó, ami a városi forgalmat és az autópályás száguldást is egyaránt jól viseli. Ha arra van szükséged, hogy lassan araszolgass, nem gond, mert a GSR alacsony fordulatszámon is jól leadja a nyomatékot, ami nem egy utolsó szempont a városi motorozás terén. A másik véglet, hogy autópályán szinte megvadul. Baromi erősen kell kapaszkodni rajta, ha odahúzol neki, mert 12000 körüli fordulaton meglódul, mint egy turbóval felszerelt gépezet. Annyi a különbség, hogy itt nincs turbólyuk.
Sziasztok
Tervezem hogy tavasszal vásárolok egy 600-as gsr-t.
Már próbáltam utánanézni teszteket és hogy mik a tapasztalatok és meg kell mondjam eléggé vegyes.Jobban érdekelne a személyes véleményetek. Örülnék ha leírnátok a pozitívumait és negatívumait egyaránt. Nem vagyok nagy motoros , sőtttt az első gépem lesz.
A válaszokat előre is köszi
Üdv Nabo
Milyenek a tapasztalataitok a mociról? (Jó és rossz egyaránt érdekelne)
Előre is köszi a válaszokat!
Sziasztok!
Újonc vagyok, nincs sok motoros tapasztalatom. Egy ötvenes robogó után ülök a GSR nyergébe. Ma megyek forgalmi vizsgára (még jogsim sincs ). A mocit állítólag kedden vehetem át. Fekete lesz. Már nem bírok magammal, két napja nem alszom!!! Csak azt az egyet sajnálom hogy csak így ősz végére sikerült megvenni . De legalább sikerült!!!!
De azért ez a szteroid kúrás GSR….
Na ez valami brutál!
Kíváncsi vagyok rá élőben!
Szeva Tybee!
Nem mondom, jól néz ki!
Szeressük mi a 600-ast is persze!!!
Akinek jó a 600as is!!!
(2007 - fehér, fekete vázzal)
Laca!
Ezt a képet neked találtam!
Sziasztok!

Egy Olasz fórumon találtam:
50 47,5
70 65,3
90 83,9
100 92,7
130 120,6
150 138,2
180 166,1
200 184,2
indicata 243 circa
effettiva 224,2

Így mutatja a sebességet a GSR órája!
Sziasztok !
Hooligan,részünkről is a BULI oké !
Hali!
Tamogatnom a Bulit!
Az eredeti ötlet az volt (vagy valami hasonló), hogy ebben az évben tartunk egyet Pesten , aztán a jövő év elején meg Almádiban , vagy fordítva.
Ez a kiinduló képlet!
Vagy nem?
Üdv Hooligán!
Szombaton nem leszek Pesten , úgyhogy az összeröffenés almás!
Majd megbeszéljük mit tehetünk DVD ügyben.
A Klános összejövetel, már szóba került régebben is, úgyhogy az ötlet mindenképpen jó!
Én támogatom!
Már csak a kivitelezést kell megoldani.
OK Gino!
Jó az a szárazkenyér, feldobja az embert!
Már ha tudja miért eszi...
Jocccakát menek szunyni!!!!!
Majd még benézek 1-2 hónap!
Izé
Szevasz ivecoslaca!!
Szerintem nem kellene túlbonyolítani aki akar jőnni elösször is jelzi itt, és ítt össsze visssza lehet egyeztetni (ötlet időpontra, meg helyre azt a legjobb győőzik)! vagy nem yo 5let ???????????
Szevasz Béci!

Hatalmas ötlet! Jó lenne, ha létrejönne a BIGBULI. De igen nagy szervezést igényel, amit nem tudom, ki venne magára. De marha jóóóóóóóóóóó lenne!!!
Üdv. Mindenkinek!
Hali Steve!
A hétvégén megyek fel Pöstre 90%(szombat), ha yo akkor megcsörizlek és össszefutkározunk valahol.
Úgyis kéne beszélni, a Kykee-nek már említettem hogy lehetne egy bulit rendezni még idén azokkal akik eddig résztvettek az eddigi túrák v.melyik-én vagy mindeggyikén vagy egyiken sem de akar jönni nem feltétlen motorozós bulira gondoltam. De lehet ez egy nagyon szar ötlet majd eldöntitek.
Hali!

Én is csatlakozom a szárazkenyér fogyasztók táborához!
Bár nekem csak a kistestvér még a cél jövőre.....amiről ti meg éppen leszálltok!