Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Neked is szép jóestét! Beszótá?
Jóóóó estét!
szép estét mindenkinek
ha megtalálod
Szerintem is csak kamu a vihar,18 ra mondták Bp re,de nincs semmi eddig,fújt egy kicsit a szél,na de ezért narancs-jelzést?
Gyühetnek,de másnapra lessz kész..... ha ok Neked
Te is elhiszed ezt az ijesztgetést?
Milyen szar idő lehet ma? Semmilyen.
Szivi nagyszájú!
Nekem a hétvégén kimarad a motorozás sajnos, pedig milyen jó lenne menni a Balcsira. Holnap kezdik az átalakítást, bontást... vasárnap meg megyek szülői értekezletre az Állatkertbe, kaptam a munkatársaimtól két kva dagadt elefánt csajt egy évre...
Ma meg lehet, hogy a Hungaroring is kimarad az időjárás miatt.. Baripetinek odaadom a pólóidat, gondolom a hétvégén gurultok együtt.
egyéni megegyezés kérdése, nekem 5 volt.
Lehet....óvatosan a nagynyomással.....elektromos részeket ne nagyon.
samsung-d900i+ nokika 6500 slide
Átnéztem mindent, sőt, már széthúzgáltam minden csatit, és megjavult!
Lehet ok, hogy előtte lemostam?
Jeeehh! Ár?
aztat is tuggyuk,csak nem megvárósra,mert riadó van...
Mit is köllene nyitni?
Ok!Én nem leszek gép előtt szombat estig. De majd rákukkantok ,h -hogy alakul a vasárnap!
Lehet egy relé ragadt be az akksi körül.
Biztos, hogy az AC búgott....az nem merítené le az akksit.
Szerintem az az önindító lehetett és annak a reléje....tipp
Nézd át a csatlakozásokat, test...stb.
Vasárnap? Megpróbálok elszabadulni. Az ötlet jó! Egy Mega laza gurulás,,,,,pancsi,,,,,NO süti
A gyújtás kapcsoló és a piros leállító is off állásban volt, mégis búgott az AC!
Most viszont semmi baja...
Nem igazán értem, h mitől lehetett
kéne egy klán-túra megint... valamikor valahová sokan
Már nem kell esztergomba menni, Pesten tsanyi a BK topikból megcsinálja. Prop-teches cucca van neki is.
Jó reggelt!
Én is Balcsi a hétvégén! Elvileg ma indulunk. Lehet, hogy csatlakoznék egy guruláshoz!
szia ! igen láttam de a hétvége gyerekes nem tudok menni. legközelebb !
holnap balcsi?motorral?ha van kedved jönni bárkivel,bármivel.Fórumban fel van írva minden infó,gondoltam szólok.puszi