Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
remélem 10 belemegy abba is...
szia

azt mondod a road attack vitt 15e kmt.
a sport szerinted meddig viszi el a vasat?
majdnem ua. road helyett sportattack (ár-érték arányban nekem ez jött be)
Hoitei, mit teszel fel helyette?
Nem szívesen.....
Mert megvettem volna fillérekért a kér csövet, ami marad a szettből miután oda adod syrus6-nak a rögzítő elemeket...
Old!
Mennyit kérsz a stokidért?
Akkor már én is kérdezek! Minden nap 18 óra körül! Kosztolányi Dezső tér befelé jön egy GSR piros kupakkal a fején!?

Nem te vagy Gekko, ne éld bele magad! A te dobodat meghallom és megismerem!
Na legközelebb is mész-jössz arra ahol folyton lebuksz akkor nézz jobbra a söröző teraszára!
jártam arra tegnap, 17:00 körül
viszont a hátizsák a motoron volt, háló alatt.
Én nem láttam senki gsr-rel... de helet, hogy nem voltál az íven :-)
Köszi, hogy fölvállaltad ezt a nehéz fuvart!
Peti, Jani és FNDI!

A két ifjú pólórendelése nálam (3-3db), az öreg, gerinctámaszos kényeskedőnek meg a bőre (nem csaja) van nálam!
Rajtam keressétek!
Mondtam én Tesa,Téget átqrtak,azt mondták hogy kora reggelimunkakezdés,és közben íccakás is vagy
Mostanában nem szoktál jönni hozzám....qrva xar vót a KV vazze,vagy mi a rtek vagyon?
Jó reggelt! Itt a "tej" !
Köszönöm......
sziasztok ! itt az idő: délután megyünk a kutyulival gummacserére. a mostani elment majdnem 15 ezret
Jó reggelt!
Bent! És mutatok "valami" szépet!
misi, sajnos a conti gumik hajlamosak ilyen ujelenséget produkálni, és a centír nem ér semmit ilyenkor.
Jó a reggel!aszem indulok melózni....... ilyenkor nincs dugó
Mi vagy te..tej?
Küldtem!
Jó éjt,aludnom kell........
Neked miért nincs e-mailes elérhetőséged?
Azonnal küldj valamit a mélemre.
Jó éjt!
Ma volt egy kis Dobogókő menet ,qrva jó volt, Pilisszentlászlón... asszem....... jött szembe egy GSR,hátizsák volt az emberen,melyikőtök volt,még a színét sem láttam.......
Cölöp mobilszámát tudja Valaki? Kellene nagyon,meg helyileg holt találom az embert?
Köxii
most hogy mondod.... tényleg nincs