Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak1/2 5 körül addig kösd le magad! Akarom látni ujra a motorodat! +VÁRSZ UUUUUGYE? Hello elveszettek, rémisztő volt a csend felölletek!
te?
14.30
Szeva! Maci te is holnap leszel Tsanyi vendége? Mikor is,
Öreg kufirc! Holnap fél8 körül bent leszel? Elhozhatom Syrus és Baripeti pólóit?
ilyentett kérnék fndi barim
Repsol Moto racing 10w-50
Maci !repsol mit
jó estét királyok!fndi rendelj légyszi oilt Repsolt
Új nevem van!
Oldklu helyett Oldklufirc!
Eladom a nyergem! BMW fűtésbetét van benne, csináltam magamnak másikat, a nevemmel beleírva!
fndí! Átküldtem a képeket, fel tudnád rakni az új képeit!
Az nem aladó és nem is cserealap!
Srácok segítsetek légyszi,,,, mikor beindítom a gépezetet erős,,,zúgó kellemes motorhang jön onann alulról Netán az a motorhang?
ááá máe megint tesóm nevével léptem be kispohi vok
Üdv mindenkinek!Szerintetek érdemes 6000-s szerviznél (vagy lehet 7000 -s )gyári szervizbe vinni a motort?Vagy csak a szervízkönív miatt érdemes odavinni?
nézd meg a rendszámot nem e az rezonál a keretben.
a két cső érintkezésénél a csavaron van egy távtartó, az csöröghet. Fogsz egy darab szigszalagot és körbetekered....probléma megoldva.
hallgasd meg a váltót a gyári olajjal, és a repsollal is. Soha nem tezsel bele többet mást csak a Repsolt. EZ a különbség.
szia
én is a repsolt tettem bele itteni tanácsra hallgatva. Egyáltalán nem bántam meg, de ha engem kérdezel, semmi extrát nem tapasztaltam, kivéve mikor ki kellett fizetni
Szerintem, ha nem pályázol elég a gyárilag előírt 10w40-es. Nem ártasz vele, de felesleges a jobb/drágább.
szia ! szűrő Hiflo HF-138 bárhol megveheted 2e alatt van. olajra a többség repsol moto racing 4T-t mond nekem bejött a castrol power1 racing is... www.olajshop.hu
vagy lehet, hogy a turbó
nekem van. akkor ezt is csekkolom.
bár gondolom nem sok mindent lehet vele kezdni
emiatt nem érdemes szétnyírni a csavart...
Ja-ja... nálam 3-5 között szokott valahol. A szervízben megnézték és egyértelműen a bukócső volt.
Ha bizonyos fordulatszámnál jelentkezik a csörgés, akkor több, mint valószínű, hogy valamelyik alkatrész reagál így az adott fordulatszámnál jelentkező rezonanciára. Nem motortérbeli probléma.
Hi Skacok!

12.000es szervízhez milyen olajat, és szűrőt vegyek, és hol lehet jó áron megkapni?:)

Köszike
Az az imbuszos csavar tartja a betéteket. Kihúzod, és akkor simán kivehető a betét. Persze leszedett féknyeregről beszélünk
Nekem nincs bukócső és már a szerszámkészlethez is hozzányúltam, de a csörgés még mindig megvan! Úgyhogy nem tudom mi lehet, de majd megnézem a kuplungkart, arra tippelek!