Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

T. Gino úr!

Nekem innen van:http://www.prop-tech.hu/

De úgy tudom Pesten is árulják kb ezen az áron. Csak nem tudom, kik. A pestinek asszem 3×4 centis benga kijelzője van, azért lett az esztergomi.
Beszerelése roppant egyszerű, a váltóból jövő csatit kell széthúzni, és közédugni. Meg egy áram kell még, gyujtásról. Maga a ijelző öntapadós, oda ragasztod, ahova gondolod.
a lehető leg jobb választás a kategóriában hibákat nem nagyon lehet rá mondani, az alapjárat beállitása után
kell rá rakni bukogombát vagy bukocsövet mert a váz kis csúszásnál is sérülékeny de azon kivül semmi
kykee már vagy 65 - 70e km nél jár és semmi baja ( a mocinak )
Dixi
nekem holnap ismét 18 körül volna megfelelő

adatlapomhoz adjál még hozzá 93 at
Ok-ok, csörögj majd te majdnem Apuka!
Változik sokat?
húzok, húzok... de minek ez a nagy sietség? meg innen ilyenkor nemsok mindent lehet csinálni...

naná, hogy lenne kedvem... de jelenleg nem ez az elsődleges azért 4ig figyuzd a telód
jó éjt
Húzzál bele Ric... vagy az éjszakai virrasztások alatt akarod befejezni?
Én meló után megyek ki a Ringre, ha van kedved kinézni? Vagy esetleg pályázni is?...
Lehet még fokozni...
készül, készül... lassan, de annál ráérősebben
igazából nem tudom, mert estefelé osztálytalálkozó van kisAnyának
fájt a seggünk hosszabb egy helyben üléstől bármin fáj az ember segge
Hali! Túrázásra is tökéletes a motor (4000 km volt nekem 10 nap alatt), az utas kérdés pedig szerintem személyfüggő... mihez van hozzászokva a párod? A GSR-en hátul van a kapaszkodó, biztos kényelmesebb az oldalsó megoldásos dolog... de szerintem csak ezért ne vegyél más motort!
Hello Ric! Sajnos dolgozom... du. 4-ig biztos bent leszek, utána meg ki a Ringre. Az már neked késő?
Babaszoba készül?
Tőletek is megkérdezem, mert motor cserén gondolkodom.
Túrázásra és 2személyezésre lennék kíváncsi. Kinek miket panaszkodtak az utasai hosszabb utak után ?
hej Abdul!
pénteken dolgozol? fent leszek és úgynéz ki lesz pár óra elmotorolni való szabadidőm, míg Csilla dódózik vagy vki?
3 évig
A motorvásárlást 3 halogattam, de ezt legalább jól csináltam! Jókor voltam jóhelyen! Ezt nem bánom meg soha! ilyen szabadság érzést nem kaphattam volna semmitől! Vagy de?
Már a gyorsforgalmin? Ezt az elkényeztetett kölköt...
Nekem folyamatosan engedne a szorításom! Akiismer az tudja, hogy a gyorsfolgalmin is kulázok, hát még a reptérem, hát még kihajintva, hát még szoritás lazítás! Hú b+ még 1 kaiser! Ehez képest Öcskös 3havonta 2éven keresztül India oda-vissza! Apuci kérdés tisztázásra szorul!
Akkor képzeld el, hogy az a nem normális oktató, mikor kinyílt az ernyő, utána 1500 méter magasan engedett a hevederünk szorításán... hirtelen ereszkedtem 2-3 centit. Na az beszarós volt.
és ha rajta ülök akkor mennyit mozogjon?
Néztem a DVD-n a tanfolyamot... hát még egyszer inkább élvezni akarom úgy, hogy másra bízom az életemet... Majd utána a tanfolyam. Bár idén lehet, hogy kimarad, kétlem, hogy a bónuszok idén kifizetésre kerülnének...
Holnap azt is megcsinálom.
Köszi!
Próbáljátok ki, hogy közbenlehet-e gatyoszt cserélni, mert en a látványától is folyamatosan összesznám magam!
Vedd le a kis fedelet és alatta a nagyot is. Tömítésekre vigyázz, mert ha nem szakad szét, akkor vékonyan tömítőmasszával bekenve visszarakható.
Ha levetted a nagy felelet is, akkor féktisztítóval mosd ki belül az alu házat.
Szétszedésnél figyelj, hogy mit és honnan veszel ki..mert oda is kell vissza.
Már a tanfolyamra..!?
Vazz nagyon kéne!