Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó Reggelt Álomkórosok!
Csak kérdem a hétvégére vonatkozóan, hogy kinek lenne kedve megnézni?
1, Pilismarót, mocis összröff?, Pl.: szombaton? (Csüt.-től hétfőig tart, de egy napnál nem szánnék rá többet.)
2, Kunmadár, gyorsulási, II. futam, vasárnap, 31.-én?(Csak egy napos.)
3, Szerdán, holnap Kakucsra megyek egy kicsit kőrözni. Van kedve valakinek csatlakozni? Tali: 7-kor a Fradipálya előtt. Aki jön, aki nem, én megyek!
azokat a csúnya radiátorokat is tessék lecserélni
az egyiknek az árát pénteken spóroltuk meg
7vége? hol leszel?
ez jó
kapsz minnyá muszájdzsekit....tünés aludni....
jaa....és a headszettet vedd ki a füledből...biztos szól rajta a rádió.....te gyógyegér...azt hallod a fejedben
Vázvédöt és villavédöt még nem csináltam az egy kicsit macerás. Elsö sárvédö sincs még meg de ha volna rá több igény akkor megoldható.
Na csá,téptem aludni!
A hangok meg majd elhallgatnak egyszer tán....
Szemét szadista állatok...!
De azért tudsz beszólni ám rendesen,ráérzel,hogy hol a "gyenge"pont,fogj kezet fndi-vel,az is ilyen "ufó"!
A fejemben xóló hangokról volt szó vazze...... mi vagy Te ecsém,pszihiáter? (akkó jó lessz vigyáznom,mert adol "hosszúujjú dzsekit....az meg nemmjó,főleg így nyáron....)
Én csináltam.Sárvédö 15.hütő takarók 10 a pár alsó idom kb 20 körül láncvédö 7 ezer .Ha kell kb 1-2 hét.
Butaaa Naagy
A buta nagy plexi szélzaja és a kipufogód.....
Nem tudok aludni.... az a hang... qrvára zavar.... .mi lehet?
Jaja....de nem tom mikor...
kinai?
Már reggel van,nem? A picsába ,megen megállt az a qrva vekker..... ok,akkor visszatértem mint a terminátor,
miért baj? nesze mégegy!
Te már elköszöntél.......
Nem fasz a gyerek,hanem FASZAGYEREK (Rohadt billentyűűzet )
Mondtam én Neked,hogy fasz agyerek!
De ha nem....!
Csórikám , minda a hóhérral talizott volna és nem a hentessel!
Szevasztok! Ha nem jött senki, elmentem nélkületek egyedül. Jó a víz, szép a Balcsi és a Kykee fasza gyerek.
Jó éjt
Airbrush a fejidomon látható koponya meg a lánc( az Icon Skull dzsekimen is ez van,mondhatni a dzsekihez szabták a motort)
Holnap nyomok pár képet,hogy az összhangot is lásd,de ez a közepes kifejezetten jól néz ki a GSR en még koponyás airbrush nélküül is!