Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adatlapot kérhetnénk?....itt így szokás
Szia!

Minden héten le kellene írnunk ugyanazt....
- JÓ, KIVÁLÓ motor!
- Kényelmes hosszú túrákon is...a személy kényelme meg tőle függ
- Szerpentin gyilkos
- Nagyon könnyen kezelhető...de azért óvatosan, mert meg is tud
vadulni
- Van motorfék, több, mint más 600-as motorokon, de kisebb, mint
egy V2-esen vagy 1 hengeresen...ez érthető a műszaki
kialakításából
- Kényelmes utazósebesség? Ki mennyire "papírkutya"...
- Valóban kissé nagy a hajtáslánc holtjátéka teljes gázelvétel és
újra rácsavarás között, de megszokható....csak finoman kell
ráhúzni újra
Sziasztok!Szeretnék egy kis segítséget,gsr tulajdonosoktól!Gsr-t szeretnék venni,ha eladom a drz-émet.Egy pár szóban,hogy milyen motor is valójában?Kényelem,hosszú túrán két személlyel?Szerpentines útszakasz,kezelhetőség?Fékek?Tényleg nincs motorfék?Kényelmes utazósebesség?Valójában rángat,gáz el,és visszaadásnál? Előre is Köszönőm!
De jó volt. Quva jók a képek
nyugi még legalább 30 féle verzió lesz péntekre időjárás ügyileg, én nem aggódok annyira
Akkor kint találkozunk! Most nézem..., eddig napsütés és kánikula volt péntekre, most meg eső...
én is kerestem volna ha ki tudtam volna menni. Nem lett kész addigra a pályaidom. Most megyek érte 8 órára. Szóval mersze-en tuti ottleszek.
Hát mindig volt hely... megvan a pályaidomod? Jaj, és szombaton egy BKinges pasi keresett téged a Mersz-en...
szerintem úgyis lesz hely...
Elvileg Baripetivel megyünk, de várólistán vagyunk...
Pénteken jön valaki merszre?

Ma láttam a GSR-emet, de jó érzés volt
Igen kell.
A kiegészítő elemeknek a rajza, méret is rajta van? (távtartó....)
Szia Gino nekem megvan a bukócső gyári rajza, azon rajta vannak a méretek ha kell.
Barikám! Fotók szombatról! Ha már te nem küldtél...
Hungaroring 1Hungaroring2
Bontott a : fékpedál, lábtartó, blokk fedél ?
Megvannak az alkatrészek... index híján.
Hétvégén lehet már gurulok újra!

Bontott cuccok:
Fékpedál 7.000Ft
Lábtartó konzol 14.000Ft
Kormány: 10.000

Az a kilyukadt izé.. motordekli 7000 (hollósnál)

Lábtartó konzollal ugyan még várok, holnap reggel megyek a szakál met-al hoz, mit mondanak a hegesztésre.
Bár 14ért nem soka konzol sem.

Olajat, szűrőt honnan lehet jó áron .. gyorsan? XI. XXII. -be?
Elsö fokon fellebbezett,most jön a másodfok
Megyek,eszem egy kínait(Gino nélkül! ) aztán beosonok a "városba", fndi koma,nem jössz? Várjalak meg ,benyomsz egy kínait Te is?
Bocs ABDUL!
Este hazavittem a cuccokat, hátha odajön valaki.
fndi-nek a bürkéjét is il tudnád vinni neki? Már nagyon hiányolja, a garage falára fogja kiszegezni!
Tolatókamerás gps,motoros gps,nemmotoros gps,meg semmi sem kell senkinek itt a környéken,vagy mi a tököm?
Semmi forgalom,xétbax az ideg,itt kell lennem potyára.....na megyek is egyet a Soroksárira ,legalább helyváltoztatást csinálok e!
beszólsz? Begyüssz? Gyere már erre !
keresgéld tovább, ott kell annak lennie a bótodba , csak előtte a kupit kell megszüntetned

bocsi