Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, mert besüllyed a vázba a csonk alatti összeillesztő meg csak kiszedve mérhető meg
Ha nem szeded szét,akkor nem tudod megmérni? Úgy emléxem ott van annyi hely,vagy nem emléxem jól?
Kinai nyitva van mindennap! GYEREEEEE!
Nagyon nehezemre esik bármit is levenni/szétszedni....most, hogy végre összeállt!
Már csak csüt és pénteken melózom a héten, ha motorral megyek......szét kéne szerelni....
69709 számú hozzászólás?
Semmi! Csavart kéne vennem, de mindig sört veszek helyette! Majd egyszer lesz vele valami.....
Már csak az én qtyusom(GSR) meg a kislányom Jenny je(Yorki) van itt!Az szegény állandóqan stresszel ha látja a kínaiakat.......(izzad mint qtya a kínaiétteremben!)
Szia sikerült a plexivel kezdeni valamit?
Ezért van DL-ed!
Ha ismernéd, már neked is lenne!

Sajnos a GS esetében az említett dolgok miatt nem egyszerű a fokozatkijelző megoldás.
De én nem ismerem a GSR-t.
Haller!

Majd ha eltűntek a környékről a kóbor kutyák és macskák.....mert akkor van friss hús!
A GSR-be rakott a gyári....
És nem méreteznéd le nekem azt a buxicső-távtartót légyszi
Hi Mindenkinek!
És szeva Gino,mikor esszük meg a kínait? (Lassan oszlásnak indul...)
Összesen azt az egy fület törtem el!
Ó, bocs. Azt hittem, a GSR-hez akarod.
A GS-nél nincs jeladó. Bár állítólag lehet bele fabrikálni. Egy srác csinált is, felrakott képeket, de nagyon ritkán fórumozik.
Szeva!

Összesen 1 füle van. A rövidebb oldalnál kell bepattintani.
Amúgy anélkül is a helyén tartja a csavar, csak kissé nagyobb lesz a hézag a műanyag ház között.
Szia esSO!

Köszönöm, ezt az oldalt én is megnéztem. Viszont itt Suzukihoz 2003 után FEJLESZTÉShez írják....a Gs meg ugye nem az. Csak üres állás jelzője van és ugye a km óra is mechanikus, tehát annak a jelét a fordulatszám jellel nem igen tudja kombinálni...

Ezért is kérdeztem nálatok, hogy milyen lehetőségek vannak....
Jó napot kívánok!
Nem van valakinek egy balos hátsó indexe, vagy csak az átlátszó műanyag? Letörtem az egyik fülét!
Hozzászokva nincs semmihez, mert a KTM-hez nem lehet hozzászokni (utazás terén)
Oldklu! Voltam ma nálad, de nem volt időm megvárni, sietnem kellett be... Baripeti és Syrus pólóit elviszem csütörtök reggel!