Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát fel kell oldani
A melóhelyen lenne időm csak ott le van tiltva minden.
Állva is lehet ám netezni.....
Én a melóhelyen úgy szoktam.
Jó estét all!
Nem vagyok letiltva,csak nem nagyon tudtam gép elé ülni az elmúlt héten. Amúgy minden ok.
Ti is észrevettétek, hogy egyik motoron sincs elől rendszám?
Ha hagyod egy éjjelt az edényben, akkor reggelre tuti kipiheni magát és nem lesz fáradt olaj.

le engedem egy edénybe beledobok egy hangszóró mágnest és 3 perc mulva megy vissza
Te nem cseréled le az olajad....csak megszűröd?
+ rendeltem barim az oilot, meg magamnak a szüröt.


alszol ?
Attól, hogy nem régi a gumi....még lehet rossz.
Ha lehet, máshol is nézd meg a centírt...mert ha ugyanott nézeted ahol felrakták, de nem jól csinálják...akkor szerintük mindig jó lesz.
a gumi nem régi. igaz hogy continental de 3000 van még benne. a centir pedig rendben van. már nézettem
tényleg wasp mi a pálya letiltottak
nincs vele semmi köszöni jól van, csak bazira sötét a felvétel és azért nem töltöttem fel
de akit érdekel annak ki irom cd-re

sorry de ez most igazán nem lett jó
az odafele út ami érdekesebb volt arról egyáltalán nem készült vidi, a hazafele úton meg végig szép naplemente sütött a kamcsiba és elbaszcsizta
Guminyomás?
Centírozás?
Gumi, nem hibás?
azt hittem nem küldte el
Sziasztok. Nekem az a vizcsővédő szokott csörögni jobb oldalt. Ha elengedem a kormányt miért kezd rázni a kormány? Valaki? Ujonan vettem és nem estem vele. Néha zsibbad a kezem is tőle
Sziasztok. Nekem a vizcsöven az a rugós védőboritás szokott csörögni. de még van valami más is csak még nem jöttem rá. Ja meg egy kérdés. A motorom törésmentes, 0 km.-esen vettem és ha elengedem tempónál a kormányt egy kicsit el kezd remegni. Mitől lehet. Majd csak zsibbad a kezem alatta. Valaki?,
fndi, mi van a szlovák vidikkel?
ja igen, a képek
old - kufirc

itt vannak a képek

...cserélhetünk ha akarod

Na pá megyek schlafen, hogyhamarabb legyen holnap! Rárárárá rárá rárárárárá!
Váááhhuuuuuuú! Érdemes élni!
látni fogod, nyugi, kb. két óra a szerelés.
Új hátsó rész is épül majd, úgyhogy lehet több