Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt hát érezhető a különbség a 2 gumi között de állítólag pont a felét fogja elmenni...
Szeva! Kódolni is tudol,v csak csencselsz a telókkal?
Kykee papával mi van? Látogassuk +,mert már bizti nagyon hiányzunk neki!(Főleg a Maci)
Vasárnap?
Köcce Abdul! Vasárnap ?Valahol jó lenne összefutni,gurulni!?
Jó reggelt all!
ez az! problámamegoldás! Esmént köxönöm!
Hi!
Esztergomban csináltattad? Proptech?
OK! 18 órakor én pont zárom a bazárt,nem lehetek ott,igazad van,meg a dobhangomat is megismered.....
Én nem eladni akarok....problémát megoldani.
24.990.-
24995....
jó reggelt.
Tegnap bekerült a Gear2Dash és megtörtént az ECU írása is.
Hát, a BK eddig sem volt gyenge, de most gyorsabban leforog, egyenletesebb a gázreakció is.AJánlani tudom csak. Beszéljetek Tsanyival a BKING topikból.
Jó reggelt!

Ki kell mérni a benzinszivattyút.
Nekem is van hibátlan, komplett....24.999.- -ért! (maci )

tényleg nézd át, kapcsold OFF állásba a piros leállítót, akkor nem indul az AC gyújtáson, ha minden műszer jól működik, de ha rákapcsolod az indítást (piros gomb) és eltűnik minden, akkor ott gubanc van.
Tat...zárlatos az AC. Nálam van bontottba' 25-ért.
jóvanna a metroba biztos vagyok
Üdvözlet GSR guruk!

Segítség kéne! Tegnap este hazaértem, leraktam a kutyulit aludni.... ma dél körül akarnám beindítani... és semmi! de még csak a a kijelzőkön sem volt kép, a fordulatszámjelző meg sem moccan!
Akku ki, töltés, majd mikor visszateszem, gyújtás nélkül azaz OFF állásban elkezd búgni az AC?! Beindítani már nem tudtam, mert azonnal leszívta az akkut! leellenőriztem minden kábelt, lehúzgáltam az ecu-ról mindent, megtakarítottam, visszadugtam, és még mindíg nem volt jó! Ismét leszopta az akkut!

Miután megmozgattam az AC-ból kijövő vezeték "csokiját" , megjavult!

A kérdésem a következő: Ez mitől lehet? Tipp esetleg vki?
Már nincs rajta
Holnap azért óvatos a friss, új gumival... le kellene előtte koptatnod valahogy a csúszós réteget!
Oh Ric... Az M3 kivezetőjénél van, rögtön a Budapest tábla után, még a 2/a leágazás előtt. A Metro van ott mellette. Bízz bennem, ez ott készült!
BT 014-ről BT 016-ra
Milyen gumit cseréltél milyen gumira?
Szia Gino a gumi csere megoldotta a fékproblémámat.
Nem is gondoltam volna.
Abdul! Meg tudnád mondani a benzinkút címét? a holtankoljak.hu szerint ott nincs is shell
köcce
50 ccm-es?
Hojtjej!Itt az ígért fotó a legeslegeslegújabb családtagunkról.még nem próbáltam ki,majd ma