Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt vagyok ragyogok !
Sziasztok. Bocsi hogy beleugatok de nekm az éritetlen szerszámkészlet csörömpölt a 12000-es fordulat felett.
Sokáig nem mertem tovább pörgetni a mocit, de aztán szépen minden kulcsot betekerten egy viledába és minden csörgés meg szünt.
Misi.
A középső nagyobb csavart és akkor hogy húzom ki a betétet?
csak az imbuszost
Sziasztok. Bocsi hogy beleugatok de nekm az éritetlen szerszámkészlet csörömpölt a 12000-es fordulat felett.
Sokáig nem mertem tovább pörgetni a mocit, de aztán szépen minden kulcsot betekerten egy viledába és minden csörgés meg szünt.
Misi.
Tutis, Gino

A kérdést hozzátok intézném, első fékbetét cserénél csak a keresztbe fútó inbusz csavart kell kitekernem, meg a takaro lemezke csavarjait?
tipp:Akinek bukócső van fent és zörgést hall, az a bukócső összetoldásánál a fémgyűrű
Nekem is rezeg-csörög vmi elöl nagy fordulatszámnál! De még én se néztem meg, hogy mi lehet! De én is a kuplungkarra tippelek! Ha esetleg az, akkor azon lehet húzni? Mert anno nem volt ez a rezgő-csörgő hang! Már arra is gondoltam, hogy az Öcsimura hozta elő a nagy rezonancia miatt, mert csak magas fordulaton csinálja bődületes hang mellett!
köszi a tippet, hazafelé kipróbálom
de ez inkább vmi fémes zörej...
Nincs mit!
A kuplungkar is szokott zörögni....amikor hallod, nyúlj oda egy újjal és ha elhallgat, akkor az volt a zaj.
Köszönöm!
nincs mit, szivesen
nem tudom tovább hogy mi lehet, lehet hogy az a tépőzár a kaki az első indexnél
sziasztok
a zajról jut eszembe
9e és 11e között van egy erős csöröpölő hang ami előlről jön. Ebben a tartományban kicsit erősebb a rezonancia, ami ráz valami alkatrészt.
Sajnos nem tudtam pontosan lokalizálni, hogy honnan jön, ilyen sebességnél nem hajolgászik az ember jobbra balra.

Nektek nincs hasonló?
Köszi Fndi a segítséget,1 tényező kizárva,de hazafelé újra előjött a zaj!lehet hogy csak az én hallásommal van baj egy öcsi vagy egy zsozsi kéne rá és már tuti nem is hallanám
Sziasztok!

Reggel egy darabon együtt jöttem egy szőke vadmotorossal a szentendrein. :-)
Üdv! innen az éterből is.

Fe
Jó Reggelt!

Ha már úgy is cserélem, érdemes superbike kormányt felrakni.

Főleg hogy van egy ABM 0229 alukormányom.

Kicsit kisebb az íve mint a gyárié.

na.. okosok?
Jó reggelt !
megtörtént!
Hali!

Jelentkezzen, aki kék, illetve szürke GSR-rel szokott motorozni Miskolc környékén, illetve Nyékládházán.
Nem egyszer láttam már a motorokat, felvenném a kapcsolatot a pajtásokkal. :)
Szia!

Átküldöd a mail címemre?
Köszi!
Minden rajta van!
Tudom,és azért írtam rá azt amit..... tudom hogy ebben a mai világban az ilyen ...nem divat de mindig is lexartam a divatot magasról...