Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háát nem nagyon....ööö... ha minden reggel a bal vállad felett hátraköpsz egyet,akkor nem hat rád az átok,meg a woo-doo sem ezt mindenki tudja,ezért nem vagyok babonás
medve már kergetett, de emberi mészváz(koponya) még soha
nesze neked is!
remélem hamarosan
ilyen a piros moci
bezzeg ő jól nyomja vele....
ilyen a piros moci......
Ültem a motoron a terasz szélén a lépcső mellett, hogy nehogy lemenjen a lépcsőn a gyerek ilyen műanyag, kerekes nyúllal .
Aztán ide-oda gurultam picit.....majd a hátsókerék hopp....le a lépcsőn....hanyatt....reflexből a bal kezemmel elkaptam a tető függőleges gerendáját és megtartottam magam....ha hanyatt esek a lépcsőre, háttal......lehet most nyakmerevítővel fekszek a kórházban....jobb esetben
Ja, én a gyerek műanyag, piros motorjával voltam.....
Rohadt veszélyes egy jármű!
nem kell a kamu mi itt nem a hatóság vagyunk
mi volt
Én majdnem hanyatt estem tegnap motorral.....tiszta seb a bal alkarom.
leért kerónál,,,aztán visszahajlítottam,majd valaki poénból megint felhajlította
nyertél béby
legközelebb én is ott leszek......
Fúúúúj.....rendszámhajlítóóóó
Vagy Uri Geller motorja?
Az a rendszám a rendőrbácsinál fizetős nem,te főratyi!
Baszom a szád
nekem meg a 24 ezres szervízem volt
bammeg 2éve vettem 75ezerér,ez a fasz +nem szerelőt hív ,ha nem szétszedi darabokra,most 1hétig így áll majd
HI Gekko. Légyszui tegyél már fel olyan képet ami egy kicsit távilabbi. Megnézném milyen az összkép. Mondjuk...........
szemből, balkéz felől ,egy kicsit oldalról. Köszi. Ez a közepes fejidom, ha jól látom. Jó a minta az fesve van vagy matrica?
az boci cucc volt csak szólok
ja, te meg amilyen genyó vagy szépen ott hagytál hogy hallgassam a süket dumát a mosogépe szereléséről
faszom,hát nem tudunk dumálni mert bajusz king már ott van.............
kerülgetni