Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez van...
Sikerült, csak miután beértünk Szentendrére, az egyenesbe besatuzott előttünk egy ignisz, a fránya csatorna fedél meg pont ott volt. 40nél elment az eleje. Deklin csúszott kb 10m az meg jól kilyukadt, olaj kifolyat.
Lábtartó lefittyedt index megrepedt, vázon 2 horzsolás +1 az ülés melletti fényezésen. Sajna a kormány is elmászott.

Közben megtaláltam a manualt:
http://d.scribd.com/docs/79smv...
Szerinted?
A dögszállító hozta lefele....
Nem én láttam, mondták. Én 1 órával később jártam arra.
mit jelent a "nem sikerült"?...
Tud valaki valamit?
Tegnap délután valakinek, egy GSR-esnek "nem sikerült" a Lepencei szerpentin......
Holnap reggel beugrom érte.
Péntek este Ring?... Én jelentkeztem végül.
Szia, nem hoznád el a pólóimat az Öregtől? Ha már arra jársz.
Tudnátok segíteni angol gsr sevice manual ügyben, neten csak spanyol és olasz nyelven találtam.
Szóval akkor mindenki vegye meg a pólóját, mert addig nincs mit felvennem!
Gyula!
Kldj egy címet és postázom!
Abdul!
Mivel még "néhányan" nem vették át a polojukat, ezért,- mint írtam sok nappal ezelőtt,- nem mentem el megvenni azt a néhány polot, ami még kellene. Amint elvitték a cuccokat, indulok és csiáltatom a javítást!
Addig is dvözlöm a kedves barátomat : ABDULRICARDO-t
Hello!

Én talán a héten feljutok Bp-re. De a lagf@szább az lenne, ha adsz egy szla. számot, befizetem az összeget, Te meg feladod postán. Vagy majd megyek érte, de ég a pofám.
Hali! Az én javított változatú pólóm megérkezett? Mert azért elugranék munka után vagy holnap reggel. Úgyis útba esne.
Köszi!
Beraktam a kocsiba a bűrkédet meg azt a nehány polot,amiért nem jöttek el. Ha gurultok, este beugorhatnátok egy KV-ra, vagy valami lötyre, meg elvihetnéd a cuccokat. (nem sok)
Hátha te előbb találkozol a tagokkal.
Talán 6-7 polo maradt? Beférne a púpodba.
Nu?
Dixi szerintem olyan 18 óra magasságában lenne nekem jó mondjuk Bicsek MOL kúton
ami megégett az szerintem már kuka
Próbáltam már mindenhogy.
A fékbetét égett meg 1 kicsit, de az lekopik róla! Próbálj rövidebbeket fékezni, és rendbe jön!
Varga Sanyi mé vót ott?
Mi szerdán motoroztunk arra. A kukásmellényes "bácsi" akkor intett nekünk, hogy indulhatunk az egy sávon, amikor a 20 tonnás szörnyeteg megjelent a kanyarban... egyébként nem volt nagy élmény, szóval óvatosan.
Sziasztok!

Nyáron ide is eltúrázhatna a csapat!
aquapark.zakopane
A gerincnek semmi baja! De tényleg jó nézhettem ki!
Én élőben láttam,,,nem vitszes....RÖHELYES ! Az a felállok,legugolok,kinyujtom a lábam, újra felállok billegek riszálok...Szóval frenetikus volt. És a gerinced fáradásáról még nem is beszéltünk
Ahoj!

Szálljon rá a lódarázs raj!