Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a szar ez és minek erre a motorra ez
látom te nem vagy babonás.
Sajnálom Sajnos ez egy ilyen ország.
szép,de mikor bogarazod össze
jó van majd kitaláljuk,hogy mikor
Áá messze van még attól, nagyon nem ment a döntögetés..Idén még nem is motoroztam szinte, újra hozzá kell szoknom..
Közelítessz a vízszinteshez vazze
bazz nagyon sajnálom ! ez az ország sajnos élhetetlen...
Mert hungaroringen voltam
Se4nki nem reagálta le? Az ováció hol maradt bazz?
Az enyémre meg ráudrott egy fejidom
ezért kell a motort túrázásra használni
mert a rajta eltöltött és hozzá fűződő jó élmény legalább megmarad.
( igaz a rossz is) hát de még is

sajnálom
nem jöttél faszikám
Minden fórumba hírdesd, ne törődj bele.
Hát mivel zárt teremgarázs + olyan kurvasoszor nem hoztam még elő... valakinek le kellett adni a drtoto hogy ott áll... abban bizom ő még mindig jár arra és eszreveszi a cetlit aztan mit veszithet ha tovabbitja a tolvajnak...

Persze igy is tudom, hogy nem lesz meg, de legalabb a tehetetlenség erzest tompitom... (feladtam azert hasznaltautora is)
Sajnálom!
Még nem is tudtad igazán, hogy milyen a GSR..... nem is volt bejáratva...meg 14e-ig pörgetve...
A garázskaput ki lehet nyitni valahogy úgy is, hogy a motornál kiakasztanak valamit, nem?
Nem hinném, hogy vissza menne "papír cetlit olvasni" az elkövető...
Adj fel inkáb hirdetéseket, sok helyen, de vigyázz....ha egyántalán jelentkezne valaki....győződj meg róla, hogy tényleg nála van a motor....nehogy kamu legyen és még ő is le akar venni...
Ha meg tuti....akkor ne menj egyedül. Érted....
ááá tok atlagos szurke K7-es gsr... semmi extra, bukocso csak... rendszámot meg motor/alvazszamot kapasbol leverik rola... ha még egybe van egyaltalan...

utcso esely amire gondolok, hogy kiragasztok egy cetlit a helyére, hogy visszavásárolnám drágábban mint alkatreszkent kiárulná + emil + kuldjon valami netkavezobol uzenetet ha erdekli... (mert ugye a garazs kapukat nem rongálták meg, tavirányitoval kellett leengedni valaki ott mozgo embernek a tolvajokat, aztan hátha még jár arra)
Sajnálom! Basszus,megbasz az ideg amikor ilyen történik!
Dobj pár képet róla,hátha valaki találkozik Vele ,kicsi az esély,de hátha......
Ennyi léhűtő munkakerülőt!
Aki unatkozik jöhet gályázni hozzám!

Sajnálom a motorlopást, casco nélkül sajnos nem élet az élet itthon. Remélem megtalálják!
Az exemnek az autóját is az Elte parkolóból vitték el napközben, de vissza is vitték... (biztos valami legális dologhoz kellett aznapra egy autó nekik...) másnap kiírt egy cetlit, hogy legközelebb tankolják meg...
...meg a gyari immobiliser... de kb tokmindegy, masutt reakcionak irták, hogy bekamerazott garazsbol legdragabb abus cuccal lezárva elvitték... sot, infoparkban melozom itt az elte bekamerazott parkolojabol fenyes nappal viszik az autokat... ez egy ilyen ország, ha lesz még valaha motorom akkor valszeg vele alszok, vagy nem ebbe az orszagba fogok elni...
Riasztó?
Nem volt... drágálottam azt a verziot, ami nem csak toresre hanem lopasra is fizet... persze igy utolag már olcsobban kijottem volna :(
A büdös k...va annnnyyyát! Sajnálom! Nekem is teremgarázsban áll!
Casco volt rajta?
Sziasztok!

Sajna veget ert a motoros szezon részemre :( ... szombat hajnalban elvitték a mocim, zárt teremgarazsbol (két ajto is védte, taviranyitoval nyilos fajta + a ket ajto kozt elég meredek lejto)... ugyan akkor ugyan onnan egy furgonszeru autot is ellpotak, azt gyanitjuk abba vitték el a mocimat...

Nemzetkozi korozest kiadták rá, de a rendorsegbe zero remenyem van... erdemes esetleg forumokat bongeszni elado alkatreszek, vagy hasonlo evjaratu/kilometerallasu motorok utan, vagy kezdjek el belenyugodni a tehetetlenségbe?!

ps.: a legjobban az bosszant, hogy még egy tiszteséges turára sem volt alkalmam elvinni... osszvissz 400km-t mentem vele, azt is foleg munkaba jaras celjabol...