Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Leszállni a picsácskámról!
Azért megnézném a felvételt, biztos vicces
Ne fenyegess!
Nagyon el van b@szva az új aszfaltozás....tényleg sehol egy figyelmeztető akármi...
Pont a kanyar közepén vannak a felmarási élek, hogy a ku...va !%/@&#+%!"+! ! A sok kis kavics meg külön öröm döntött motornál..
Volt pár rögtönzésem nekem is....

Ha kész lesz...képzelem mi lesz ott! Asszem hallunk róla sokat...
Lehet leragasztani Mert stájkba lépek és nem jövök id többé
Ez már rádragadt....mint a cukormáz!
A sütit szeretem,,,,nem titok De a sütiapit már kicsit kezdem unni,,,olyan bi-bi-bi csak azért is óvodás szintű felhozatal..

Légyszi! PLEASE ! Sipi-t !
Kedves Amigoszom! Írtam hogy menek motorolni,,,,még az útvonalat is leírtam.
Skacok,,Dobogókőről lefelé Esztergom irányába rengeteg helyen úúúújjjjj aszfalt van! Sok helyen fel van marva, tele tömelékkel és jalző tábla nincs hogy munka folyik...ÓÓÓÓvatosan Nekem Vasárnap volt egy két érdekes korrigálásom a kanyarokban
Hát pont ez az, teeee!
Mindenki felismer ... "Bazz....ez a sütiapi!....na goooo a másik irányba! Nehogy észrevegyen.....nem akarok égni a társaságában...
Mert nem szólsz....
Én voltam tegnap a kollégámmal (XJ600) egy Pilis...akármi - Dobogokő - Esztergom - Dorogi összekötő (111-es út ) Lepencei út - Szentendre - Bp.
20h után értünk Bp-re...
Ez előtt bárhol előfordulhattunk.....
Láttam pár GSR-t szembe jönni velünk, de nem voltak ismerősek...
Bocsesz nócsesz Amigos ! Eredetileg rád tippeltem......
de nem értek valamit,,,kék-fekete-szürke GSR annyi van hogy csak na! DE FEHÉR ! Simán meg kellene ismernetek és utánnam fordulni, hogy hé! menjünk együtt A sisak az meg a másik, piros szárnyas ló Magyarországon nincs több
Helló. Sipi bordó gsrrel az adott helyen és időben én voltam. Még vissza is néztél. Kénytelen voltem egydül gurulni.
Igen valószínű én voltam,jót motoroztunk tegnap arra felé!
Motorra fel kisütött a nap,megyek is mert már várnak,azt gyűjtjük a km-t!
fndi a találka áll,csak írd hogy mikor és hol,ott leszek!
Én össze futottam veled, Szentendréről tartottál pest irányába,,,kb. 6 - 1/4 7 felé...Én fehér vassal voltam.
Voltunk arra felé tegnap plusz volt még egy gsres!
láttam én is szembe jönni 2-3 gsrest,parkolóba is állt egy.
De hazafelé is megmutatkozott hogy a gsr a best.a többi motoros nem igazán tudta tartani a tempót a szerpentineken
Találkozhatunk ma délután,nekem bárhol jó,és bármikor.mond hogy hol és odamegyek!
Igen pontosan ahogy mondod,akkor lehet a legjobban hallani,és kegyetlen zavaró
Üdv!
hy
Üdv!
ahogy mondtam tesó, küld el az annyába az ügyvédet add oda nekik a papirokat mond meg hogy nem vagy hajlandó töbször elmenni, és hogy a hamis vádat megfontolod még a jogi képviselőd " fndi " tanácsára
Jó reggelt!indulás a bíróságra nopara vs centrum parkoló 2.tárgyalás
de,
még mindig azon röhögök
csak naon szar lett a felvétel, jó sötét
Nem vetted fel? Megnézném..... Stunt versenyen indulhatna...
Tomassa lenyomott hazáig vagy 3-4 magyarvándort