Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aham. A power 1-ben nem bízom, és a BK fórumban is azt beszéltük, hogy a Castrollal száraz csattogó a váltó.
Ilyt raktál végülis a BK-ba?
Én nem vettem észre számottevő különbséget az R4(Power 1 ) után.
Nekem azzal is és ezzel is zajos kicsit a vezérműlánc, hidegen.
nekem volt a GSR-ben is, most a Kingben. A GSR finomabban járt tőle, a BK hangja is szebb vele.
Ez nagyon ízlene neki, tuti.
Persze nem szükséges ilyen bele.
Repsol Moto Racing 4T 10W-50, hibátlan olaj bele.
A lényeg hogy szeresse a moci:)
Attól függ milyen árkategóriában gondolkodsz.
Hali!

Köszi a segítséget....
Persze, át lesz nézve.
Olajat milyet vegyek? pl: MOTUL?
Sipiapi!

Nézegettem már, és nagyon tetszik is, de most nem fér bele egy ülés áthuzatás
Szia!

Hivatalosan nem kell levegőszűrőt cserélni. De érdemes ránézni, hogy milyen állapotban van és lehet elég egy kis tisztogatás.
Hivatalosan gyertyát kellene cserélni, de simán hagyhatod a 18.000 km-es szervizre.
Na és természetesen át kell nézi a motort. Neked meg főleg, mivvel most kerül hozzád és szinte semmit nem tudsz róla.
Hali Skacok!
Most 'ogy a jövendőbeli paripám 12.000 lesz kérdésem, hogy mit kell rajta cserélni?
olaj, + szűrő az ok.
levegőszűrőt kell v. csak tisztítani?
Sajnos ez csak telefonos és ráadásul sötét garázsban.
Majd lesz normális kép is lassan....
Hun vagy Cica ?
Szia!

Én csak valószínű jövő héten szerdán járok Bp-en. Addig maradhatnak ott a pólók?
most mondod bazdmeg, mikor délben kérdeztem? A picsába
Jó 7végét Nektek,és vigyázzatok Magatokra!
Ja és ez a drágábbik versőn!
Homasita,haccányócvan,stabilizált,és már féléve müxik!
Lehet hogy az a nyitja a dolognak: Ha nem kell a blokk,akkor 2000,amúgy meg ezehaccá?
Azon, hogy se blokk se semmi meg sem lepődtem a Pardinál.
Na elszaladtam a Pardiba venni ledeket a helyzetjelzőbe. Nagyon királyos lett, csak amikor fizettem nyeltem nagyot, a weben 1600 volt darabja ott meg 2000. Oldklu, nem volt bent Tomi, így nem kérdeztem mi ez, de legközelebb nem itt veszem valszeg, 1600 volt a weblapon, 1600 máshol is.
Ne kábíts okoska,inkább aztat monnyad el nekem miért adod a ledeket illen drágán vazze? Alias kufár módjára aranyárban mert a másiknak szüksége van rája? Mii?
Xevaa csákó!
Látni a betűiden is hogy boldog vagy ecsém
És ez jóó,ezt szeretni nagyon!
nekem nincs tapasztalatom más gumikra, én sportec M3-al vettem, tényleg jó kis gumma! Bár még ismerkedem a kutyulival,de néha bátran kanyargok vele (legalább is én úgy érzem).
Na az is nagyon jó,,,LacziPityunak is az van fent,,,,,azóta megy mint marha.... meg azóta motorozik is
kifogástalan a Metzeler sportec M3