Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen, akinek van esze (meg pénze) az kp-ra vesz,akinek nincs vagy "mind1" az meg hitelre...
Sztem én is
Szerintetek ez hogyan nézne ki a bordó tankon. De csak őszíntén
Én is elakartam pattintani a motort,de lehet jól kijönni belőle.
Suzukinál dolgozó ismerősöm mondja,h jelenleg 10 új motorból ~ 7 et kp revesznek.
Különben maradok a 1/4 éves elszámolásnál.
HI.Ezt megkaptam énis. Nekem 149 volt a bázisárfolyamom. A Merk. nem úgy fogalmaz, h árfolyamkülönbözet hanem kamatkülömbözet elszámolás.
2008.VII. 145.9 -448, VIII. 148.9 +24, IX.155.5 +1107, X. 189.6 +7036, XI. 172.6 + 4346, XII. 177.7 + 2648 Itt félévre + 14700 fizettem. ,, Árfolyamváltozás kamatkülönbözete 283.440.
2009. 1/4 év I.196.6 +4761, II.207.7 + 6200, III.202,7 +5424
Itt + 16.385 fizettem árfoly.szám katkülönbözete 514.568
Jó matekozást. Nyugodj meg jól számoltak.
Szeva wasp!Néha már olyan mintha össze-vissaz nyomogatnák a számológépet ezek a bankosok
Sztem maci jól beszél mert akiket ismerek hiteleseket (autó,motor)annak havonta volt olyan hogy 10.000 ft-t küldtek igy én is számitottam most 30.000 ft-ra....amikor kinyitottam a levelet....én még nem örültem ennyire egy 14.000 ft-os csekknek
Szeva kispohi!
Én is merkantil hiteles vagyok,de még nem kaptam ilyen levelet. Amit a maci mond abba lehet valami,bár én se igazán vágom ezt a dolgot. Én tavaly novembertől fizetem,az év végi elszámolás kb 3500.- volt az idei első negyedév pedig 13600.-
Van benne valami....
Az okt,nov,dec hónap 17.000 ft volt amikor a világválság kirobbant....a jan,feb,márc, amikor még magasabb volt az euró és a svájci frank akkor meg csak 14.000 ft-t küldtek...ki érti már ezt
persze....ne írd alá. Ha jól gondolom, akkor a bank most negyedévente felülvizsgálja az árfolyamot, és a három hónap árfolyamátlagából fakadó különbözetet számlázza ki. Ha a 3 hó alatt csökken az árfolyam jobban jársz mert széthúzod, így kevesebbet fizetsz. Ha havi lebontásban nézi akkor trükköznek vele, mint nekem az ERSTE, és a hitel összegét az aktuális legmagasabb árfolyammal átlagolja, 30 napon belül, amivel megszívhatod nagyon. De egy közgazdász jobban elmagyarázza neked szerintem. Abdul?
Üüüüdvvv!Nem voltam erre jó pár napja vagy hete
Na de lenne kérdésem!Úgytom vannak itt akinek a Merkantil banknál van a szeretett kutyulia hietelezve!
A negyedévi elszámoláshoz küldtek egy szerződés módositást!
Minden hónapban kiküldik a külömbözetet és nem negyedévente!Akinek küldtek ilyet az irjon már hogy mit is gondol róla nehogy vmi apróbetűs dolog legyen.....Vki áttér erre a megoldásra?Mert most május 31-ig dijmentes....Hivtak is abnktól ahol mondták hogy nem változik semmi csak annyi hogy amit negyedévente küldtek az most nem egyszerr hanem havi leosztásban küldik....csak vhogy nem bizok én már bennük....
Jó estét királyok!
Gratulálok hozzá, és sok balesetmeteset

mitmondott a tulaj miért festette át
thx Bizony!
Köszi mindenkinek!

Nem, az első tulaj színre fújatta a darabokat
Gratulálok!
Akkor még 1ujvárosi GSR.
Gratulálok!
Ez gyárilag ilyen piros?
Gratulálok hozzá, sok baleset mentes KM-ert !


JÓÓÓÓ a SZÍÍÍÍÍÍÍÍNE
Sziasztok!

Tegnap én is hazahoztam a GSR-emet, ma már át is írattam, úgyhogy csatlakoznék én is hozzátok!
Nem tudom, hogy merre megyek,mert alig alkoholistátlan barátaim még két fűszál között is képesek eltévedni!
Én végkép nem doktoráltam térképtanból!
Halihó!
Alakul a raptor?
Akkor Kunmadarason találkozunk .Hozd el a 3 db pólót is.
Szolnok felé jössz a 4-esen ?
Mindenki dolgozik... ...vagy motorol
Sziasztok!
És nekem!