Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha bemásolom megint akkor lehet h azért háborog valaki, hogy minek árasztom el a fórumot, ha akartak volna válaszolnak stb...
nem gondolom hogy sértően vagy "nem illően" kérdeztem volna, de ha személy szerint ,megbántottalak akkor Kedves Gino Tőled külön elnézést kérek...
egyébként köszönöm azoknak akik a kérdéssel kapcsolatban válaszoltak!
Kedves Reet.
Én már abbahagytam a beszélgetést kykeeval, ha nem tűnt volna fel. És azért vagyok itt, mert a GSR-t eladtam ugyan, de a társaságban sok barátra találtam, és két éve járunk túrázni. Veled ellentétben. Uff.
És GrKrisz , mi van Veled? Azért jelentkezhetsz néha....
Okoska! Ne zizegj ,inkább azt mondd miért mondod hogy van műszerfalnyákod, ha nem akarod eladni bazz?
Típushibái nincsenek.
Mire kell odafigyelni?
- arra, hogy nehogy átverjenek a hirdetők....miszerint nem felel meg a valóságnak a a hirdetési szöveg
- Általánosságban úgy kell átnézni egy motort, mint bármelyiket. A szokásos ellenőrzési helyek, pontok, műveletek.
Mivel riasztom el?
Há' mondtam én, hogy hess!
HI Itt vagy még ? Jani csak 1/2 4 körül ér haza. Addig mehetünk 2 en is
Nem szigor...csak illik...
Amúgy nem is tudom, hogy mit kérdezett. Gondolom nem nehéz újra idemásolni, mert ugye nem mindenki olvassa folyamatosan a topikot és emlékszik adatlap nélküli "idegenek" kérdéseire..
"Sziasztok!Erősen gondolkozom egy használt gsr vásárlásán. Mit ajánlatok, mire kell figyelni, vannak-e előforduló típushibák stb...Elkezdtem olvasgatni a fórumot, de a 2500 oldalt kicsit nehéz behozni, ezért bocsi, ha volt már ilyenről szó!"

ezt kérdezte a srác, Te meg elriasztod..
Egyedül?
na én megyek egy parassapusztát csak az íze kedvéért sziasztok !
de szigorú itt valaki de igazad van adatlap !
Nem tudom mire gondolsz....
Arctalanul itt nem sok beszélgető partnerre találsz. Alapvető dolgok...
Mármint amit már leírtam.Megköszönném nagyon...
Sziasztok, valaki tudna tippet adni a kérdésemre?
Neked...nektek...nem egyszerű!
Most így ebéd után kimegyek egy levezető fűnyírásra, de........ 2 kor idepattanok a gép elé és + beszéljük a dolgokat.
Csáko beri
HI. Jani nem nagyon jelenkezik. Én mennék ma, de egyedül nem. Jössz?
Május 1.-re meglesz! Aztán,csak ha szépen énekeled a Covjet nótákat!
Tomi!
Gurulsz ma?
Én 13 h.-ig dolgozok, aztán azonnal indulok v.merre. Könnyed, laza, mert utasom lesz. Ötlet?
Jani! Nekem öltözz fel majd rendesen az ugrásnál!
ejtőernyő
Mennék én is kanyarogni! A délután jó lett volna. A reggel még nem biztos!
Ma délután sem jó sajnos!
Akkor 35-kor Tesco kút.
ok

jön másis
Basszus ilyen kis hülyeségen mennyi múlik...