Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jók lettek a képek Baripeti
csak a helyszín ugyan az a szereplők mindig mások
én vok
ilyen sport inkább a pályán mint úton az autok között.itt 1kis kavics aszt jóvan bár a gixxeresek nem ennyivel zárták a vasárnapot
Akkor ok!
Nekem is ki kéne próbálnom a pályázást,de ....épp ettől tartok!
nincs gáz se velem se a kutyulival vigyáznak rám odafent
Mi voltunk Motopityuval!

Vazze még a kúton is titeket láttunk,és gondolom nemsokkal előtte történhetett a .....
Estét mindenkinek!

Motopityel mentünk 1 karikát(nekem sem volt melegem hazafelé! )Hojti sajna nem voltam 3-ig gépközelben amikor +hívtalak már késő volt! ,de már tudod a számom és ha ilyen szitu van csörögj!

Para remélem minden ok! Jó lett volna csatlakozni hozzátok,de sajnos csak fél 4-re értem haza! Majd legközelebb!
Ez a monitoron nem látszik.
pedig állítólag 30 cm mély
A számítógépen a MotoGp-ben én is levágok 1-2 kanyart...bár büntető másodperceket kapok érte, de nem vesztek lendületet. A kavicságyban én is perecelek.... de nem fáj.
jaaaaa elkúrtam a második felvonásnál kezdtem érezni a pályát! pont a sikánál éreztem ,hogy kezd menni a dolog
Jaaaaaaa Letkés és Parasapuszta között iszonyt fos, szar az út
annyira sietett, le akarta vágni a kanyart de akkora mákja van mindig hogy csak na, csak úgy szármnyal az örangyala
HI. Janival mi is gurultunk egyet. Kerepes - Visegrád - Esztergom - Párkány- Letkés - Parasapuszta - Rétság - Kerepes.
Jó volt, de valahogy nem igazán volt melegem.
Csalsz?
én egyenesen
Mire a Szentendreiek kiértek volna....
Engem mikor elkaszált (kocsival voltam és Szentendre felől Bp-re mentem ...akkor még nem volt felüljáró) egy, a cora felől lendületből behajtó autós (nő), akkor is kb. 1 óra alatt értek oda....este.
Fellökött és meg sem állt? Szép kis autósok vannak az utakon...
azonnal rendőrt kellett volna hívni a mögötted jövöket meg megkérni várjanak ha nem akkor a rendszámaikat felirni
Megborított és meg sem állt?
A ku......... . . . . . . . . . . . . .
Egy autós sem ment utána? Pedig ők láthatták is mi történt...
ez is a második kör
második körben történt