Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 30 perces szünet (autós váltás) után a második körben már durván nyomta a Gixxeres. A shikánban pedig a hideg gumi megadta magát. Rossz volt nézni, a srác is pattant egy nagyot a rázókövön, nemcsak a motor. De szerencsére nem lett semmi baja.
Más!

Üdv a két kollégának akikkel Dömösön taliztunk! Legközelebb gurulunk egy hosszabbat.
FE
Na hello GSR klán!

Sajna ma sikerült elszenvednem az első perecet.
Ráadásul az asszonnyal hátul...
Az eset:
A helyszín a budakalászi körforgalom. Két sávos ugye. Baromálat, vak, (vagy látni nem akaró) kresz-t nem ismerő autósunk a belső körről határozott kormánymozdulattal és index nélkül távozik Budapest felé. Sajnos mi a külső íven az útjában voltunk, mivel mi tovább akartunk menni a megyeri hidas kijáratig. Két mókus is volt. Az elsőt még ki is fékeztem, de másik elvitte az elejét és megborított minket. EGYIK SEM ÁLLT MEG! Továbbhajtottak a picsbe. Két másik normális autós megállt és megkérdezte, hogy minden oké-e... de a két hibás rá se b@szott.
Hála istennek a bukócső megmentette a lábamat is meg a blokkot is. Mi megúsztuk az ijedséggel, a motoron meg néhány karcolás van. Mázli, hogy senki nem hajtott át rajtunk amíg a körforgó kijáratában feküdtünk a motor alatt/mellett...
Ha sikerül volna megnézni a rendszámot, most feljelenteném. Sajna nem láttuk.
Mi a tanulság? Nemtom. Nagy az isten állatkertje.
Hideg volt a gumija és poros is volt még az aszfalt.
de van, lesz majd de most már késő van szarakodni vele, majd megkapjátok
Így elbaszni a sikánt.....
Videjó nincs
Ezt jó ez a jobbos-balos.....sokáig ízlelgettem én is mire megtanultam gyorsan venni. ...vagy 2 éve
na de nem ez volt az egyetlen ez csak a kezdet volt
Ő is piszkálta
igen ez a 2-es kanyar
Oda vagyon írva, hogy ÖNKISZOLGÁLÓ! Akkor miért Abdul piszkálja a vasat?
Pit stop
Ez nem a célegyenes vége, héééé!
A célegyenes után balra kanyar jön.
Talán jobbra mentetek a pályán?
Pinochet!

Vedd meg ezt! Van az a pénz........., amiért eladnám......!
Gino! Hiteles, eredeti!

Újnak is elmegy! Már elmúlt 2 hónapos....!
Bazzeeeee.....eeez...úúúújjjjj.....vagy pervóóólllalll moooosvaaaa?
Nem azzal húztad össze a bőrruhádat?
picit elsokaltam a célegyenes után és kiengettem a sóderra de a végén eldöltem semmi baj nincs ,de 1kis polir kell az index műanyagra.de aztán mentem mint a barom....
Hi All! Ezek szerint mindenki épségben!? Én egy kicsit elcsúsztam a mai gurulással, de egy kicsi azért belefért....
Legalább volt időm lemosni a mocit, jó alaposan!

Ha szóltál volna..... mentem volna, nem úgy mint Sipi!

Sipi: " Figyu, itt vagyok, most 5 percig, de megyek és rohanok meg haza meg minden, és ha most idejössz akkor gurulhatunk" 5 percet adott én meg alsógatyában!

Remélem azért egyszer összefutunk 4.-re csak összejön! ( azért köszi , hogy hívtál! )
Nem találom a fényképező madzagát. Ezeket a telómmal csináltam.