Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, van még. De képirigy vagyok.
Minden ok, para..no?
+vagyok fürgyve
leverettem a csávót is meg a mocát is
Peti, ennyi az össz fotó?
szerencsétlen gixxereseknek szar napjuk volt
Fndi nyomta a gözborotvát
le bammeg!jó volt nagyon!(a sóderágy nem)
Én is itthon már egy ideje. Nagyon tuti volt... elfáradtam. Jó dolog a határaidat feszegetni és a félelmeidet legyőzni. Nopara az út porát lemostad magadról?
Nem talállak meg, mert nem is kereslek....
Hello mindenki.

Én épségben itthon, quva jó volt a ring.
Gino az előbb azt mondtad h nem tudod mit írtam, akkor most nem igazán értem, hogy miért találsz meg megint
amúgy köszi a válaszokat!
most menek tova... vmi sülthekk vár rám v mi a szösz... aztán nem vitázni amíg nincs itt anyátok ! mert szétcsapok köztetek !
jól megvoltunk én és a motorkám ketten csajok ti meg a gyerkőccel ketten pasik
A fenébe.....én mentem volna kici moto vajamerre..de ugye, int mondottam volt, gyerekezem.
ígyígy én sem mentem senkivel és velem sem jött senki
most vagyok itt újra de majdnem találkoztunk a határon csak lekéstetek
Úgy értettem egyedül motoroztál? Nem mentél te senkivel és senki nem ment veled?
most ez jutott de azért nem aggódom
Szia!

Nagyon figyelj oda vásárlásnál! Nekem már sikerült belefutnom egy töröttbe, mielött hozzám került a mostani GSR!
Ajánlanám, hogy vigyél magaddal egy szakit (aki látott már motort közelről)
Egyébként a GSR hibátlan gép!

Imádom!
Mondtam, hogy ha lehet ennek a segítségével megcsináljuk a tied..... miért akarod mindenáron magadénak? Tudod, hogy nem olcsó mulatság. Főleg, hogy ez már kék világítással van....
Nem a kérdés volt illetlen.
Ha én bemegyek valahová, felhívok valakit ......mert szeretnék valamit, akkor előbb bemutatkozom.
Szóval szerintem senkit nem bántottál meg, engem meg főleg nem...(elég nehéz ) .....és nem vagyok kedves .... és ez a külön elnézést kérés olyan ironikus szagú ...

Látom, azért te is látod a lényeget, "ha akartak volna, válaszolnak stb." ha nem csak egy nicket látnak/látunk és valóban van kinek válaszolni, mert megtisztel minket azzal, hogy kitölti az adatlapját, akkor biztosan sokan szívesebben válaszolnak....valakinek
Csao!
Én is használt k6-os GSR-t vettem 14000km-rel! Típushibáról nem tudok. Mindenképp nézd vagy nézesd át a motort. Én csak jót tudok mondani róla. Szerintem erős,szép és jól kezelhető motorod lesz ha a GSR-t választod!