Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hittem kakucs....
Remélhetőleg igen, benzinkút van a pálya mellett...
De még nem fixáltuk le, hogy melyikre megyünk, úgy néz ki Euroring a befutó. Kinézel?
Örülj neki, hogy te tudsz hétköznap pályázni kis mázlista... Mi csak hétvégi kocamotorosok vagyunk.
Hello Abdul,

Ott lesztek este 6-ig?
kuvaéletbe sajna én nemtok menni jó pályázást!majd mennek hétfőn
Halihó! Holnap fél1-kor az M5 kivezetőjének az elején, az első Meki parkolóban van találka aki pályázni akar jönni. Baripetivel ketten vagyunk.
gyóestét Királyok!
Üdv mindenkinek!
Motoros nap a Városligetben ölég gagyi volt! Parkolóhelyet sem hagytak a vasaknak. Inkább az "állampolgároknak" szóló cirkusz volt.
Széles Utat Mindenkinek!
Sziasztok !

Ma 1 szegedi kör - közel 300 Km - jó idő , jó kaja
Köszönet Pityusznak / Honda 1100 XX /
Nagyon nagyot xól vazze!
Kirááááály!És a rendszám is befért az indexek közéééé
Szia Drága! Gyere velünk gurulni vasárnap. Janival megyünk.
Szoktatom őket!
Állat lett a motor! Eddig is imádtam,de most...!
Érden az alagútba olyat szól!
na mi a pálya wasp hozzá szoktak már a szomszédok a hang orkánhoz

neked is
szép napot Mindenkinek !
mert változtasd meg a dolgokat amin tudsz változtatni de fogadd el azokat amiken nem (bocs az "off"-ért)
Hájmaci
itt a lógód
Szia Gyula! Vettem a Praktikerbe gy L profilt 4X22cm És 4db 6X16-os metrikus csavart. Az L vasat kicsit tovább hajlítottam, abba a szögbe ami nekem tetszett.
Az enyémet nem fényképeztem le hátulról de az ötletadó kisgazdáé így néz ki, nem sok a különbség.

Sipi!
Te biztos ügyesebb vagy Én 1-es flexel vágtam le, így inkább szétszedtem de az, hogy most lazítottam meg az első csavart a mocin az is csak fél óra volt.
Jó reggelt!
Háj maci , hogy van kilométerileg az új gép ? Brutál ? van olyan kezes mint a gsr ?
Üdv!
Persze,hogy sok idő volt....szétszedted az egész motort
De olyan lett mint az anyimé,,,,,Grat!
Ha jól sikerül viselem
Jó reggelt!
Jó reggelt!megent vége a 7-nek
Bakker, látszik mennyi idő, ennyi rögzítést egy hozzászólásban