Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha én feljutnék,,,a tököm foglakozna veled,,,,azonnal kiugranék.De csak én és az ernyőm... szólóban!
mikor is lesz ez?
Kösz srácok a bíztatást... szerintem Sipi csak azért felkéredzkedik, hogy kilökhessen a gépből.
És ahogy látom Para lesz a másik segéd, aki mosolyogva tartja majd az ernyőmet. Majd szóban megbeszéljük...
Húúú apám láttad a kilencedik bejátszást mikor ,,banyeg nem nyilt ki rendesen és becsapodtak?
valami lenne akkor a szilikonost hagyd rám
majd kilöknek te csk csukd be a szemed
Persze hogy kruci fix

Ne rinyálj! Élőben még bizarabb
Kisérők:
1. Sipi
2.Hojti
3. baripeti
4 fndi
5 nopara

Ezek mán jönnek
Azt hittem, hogy fix már!
Én már nézegettem pár felvételt a youtube-on... kezdek félni, főleg, hogy én már a harmadikon nem merek kiállni az erkélyre.
JA! És kellene sok...sok....sok....kisérő!

Figyi,,,,ezen a héten kezdem fixálni az ugrásotokat.
1, Dagika
2, Janika
3, Tomas ki nem Gizi
4, mintha lett volna még egy aki nem tudja mire vállalkozik
Van még valaki?
Nekem is 9 lessz a végére, holnap fejezik be.
Hali te aranyifjú!
Esti üdv!
Akkor jó, ha a munkában is ilyen szimpatikusak. Motoroznak ők is.
Hozzám elvileg jövő héten jönnek, 9 db... üvegházban fogok lakni a végén.
csak nehogy a b-kinget is kicseréljék egy mustáng 05 Jawara
Ja, mondta a Levi, hogy mutassam már meg
Jól dolgoznak a srácok, ma 5 ablakot kicseréltek pikk-pakk.
Gratula a motorhoz! Jó választás volt!
Sok-sok balesetmentes km-t.
Huh, ha jól értem, akkor negyedéves elszámolást kaptatok az árfolyamkülönbözetről és most át lehet térni havi elszámolásra. Ezt én első körben könnyítésnek gondolom, hogy nem egy összegben kell kifizetni, hanem harmadolod... (és ebben a megközelítésben még kedvezmény is lehet az ingyenesség, ha csak a biztosításokra gondolunk, ott felárat számolnak, ha minél sűrűbben fizeted).
De jó lenne tudni, hogy mi alapján számították eddig? Havi fix dátum árfolyama vagy átlagárfolyam? A bankokat ismerve fix dátum, ezért is megy fel az árfolyam mindig 15-e környékén biztosan (lehet tőzsdézni erre alapozva :). Szóval így nehéz, de a bank mindig jól jár ezt ne felejtsétek el, mi max. kevésbé rosszabbul járhatunk. Az árfolyamkülönbözetet így is úgy is ki kell fizetned és gondolom sokkal alacsonyabb a hitel kötéskori árfolyamod, mint most. Én nem tartom ezt veszélyesnek, ha elfogadod, de nem láttam a kisbetűs részeket és a szerződésedet... Majd Tutis is elmondja a véleményét.
És Maci hallom mutogatod a motorod az ablakosoknak? Most voltak nálam.
Jaja!
akkor bizzunk ebben bár elég elvetemültnek kell ahhoz lenni hogy egy sértetlen mocit full átfényeztessen valaki
Nekem van angolom, ha valakit érdekel esetleg.
Azt nem tudom, én a második tulajtól vettem, az első csináltatta meg ilyenre. Én úgy tudom semmi gond nem volt vele, csak szerintem így jobban tetszett neki.
Vagy ez