Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fúúúújjj....perverz állatok!
Neked is betolunk egyet majd?
Nincs vvalakinek egy gsr bukócsőhöz való távtartó meg csavar,csinálni kellene egy garnitúrát belőle mert fasz voltam és valahova elkevertem,és nem tudok elszámolni vele a Syrus nak,....... lécci ha valaki tud,akkor segítsen,köcce
Jani nekem 95% hogy jó a vasárnap . Ha 3 körül mennénk, akkor tudnánk 1 jó karikát menni. Jó éjszakát mindenkinek.
Semmi mégvalahonnan szerezni kellene hogy csináltassak,de nem adott eddig még senki.......
de igyekszem megoldani valahogy,.........
te milyen édibédi vagy cukimaci


Csak kiváncsi voltam,hogy mik lehetnek,,,,,,megmondom őszintén,,,,,meglazúlt a hűtősapkám,,,,valszeg az esésnél,,,,,,csak ma egy hosszabbat keróztam azt tihanyban az asszonynál vettem észre....de köszönöm a sok infót,,,,most legalább bebizonyosodott az ellenkezője MAci,amit tegnap írtál,hogy engem itt mindenki utál és ezért nem motorozik velem senki innen,,,,,azonnal segítségemre kelt mindenki.ez valóban az utálat jele......ezt nagyon benézted,,,de szeretlek.......

soroljak pár embert innen aki nem utál,hanem szeret?hm....kiváncsi vagy?
nem személyeskednék ha lehet,de smsben elűldöm neked,,,,,3000.-még nem voilt időm átutalni,,,holnap sem lesz...bocs,,de ha kenyérre kell,akkor a faterom oda viszi neked
Gekko papi mizu a csavar+távtartó témával?
Nem találtad meg azóta sem?
BERIK 50-es
micsoda csomitartót csináltál
Az a Kelo motor. Neked milyen is van? Méret?
Fucking,ez övön aluli volt.......
igaz
Keresztúr!
Szerintem új!
Má csak azért is,mert az jobban rádpasszol az +nem hátrány!
Gödöllő?
Rohadok az uszodában.
Spool a Kelomotornal, Berik , Dainese. Az Apróban is láttam, ott elfogadható árak vannak az újakra is. Nem tudom érdemes-e pár 100 kmes használtban gondolkodni. Szimpatikusabb a zsír új.
Holnap de. hogy vagy?Tudom ,h-hol lehet spool-rucit nézni,nincs is messze!
van hozzá tartályom ha kell. 10....benne van a 3000 is.
Szerintem az időpont jó lesz!
Milyen bőrkét nézegetsz?
Spool?
ha minden oké akkor olyan 9-től 13-ig remélem még 1páran össze jövünk
Szeva Jani . Tetszik az ötlet és szerintem az időpont is jó.
Noparanak elbas......... délelőtt nem jó. Neked mennyire tuti ? Jó lenne egyet menni. De ez a ruha dolog már idegesít love meg az ablakban. Pedig bőrt már kellene vennem.
Kaptam 1 sms-t!Már ez is valami!