Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szólok ha lesz az újból , mert a tavalyi szerencsére már elfogyott !
Szeva abolcskei!

Kevesebb a fizu? Én még az elmúlt hónapi felét sem kaptam meg.... oszt lassan kéne a következőt kapnom . Ami szintén csúszni fog...nem kicsit.

Amit már régóta ígérek, hogy lemegyünk jó kis házimézért (érdekes szó), és ezt akár veheted fenyegetésnek is!
hello rici boy !
Köszi az érdeklődést , meg vagyok , gyüjtögetek a következő gépre.... , talán az idén a méhek is jól hoznak és akkor go .
Azt a nagy Osztrákiában könnyebb az élet ? mert itthon nem egyszerű most , minden hónapban kevesebb a fizú
Mi lenne velünk a Maci meg Kykee nélkül ,he?
Jó éjt emberek,
na pá! menek alukálni... szeressük egymást gyerekek de leginkább mindenki engem me' szeretethiányom van !
na, ha erre Neked igazat ad, akkor megtanulok egykerózni
de ne panaszkodj, ha megint beszól, most Te adod a lovat
Te! amellett, hogy én is könnyezem az édes, baráti, már már testvériesen szerető hozzászólásaitokat, nem gondolod, hogy....áááá, mégse az biztos nem menne
nem vagy emberek közé való.....
hol vagy Pelé?
lám kérdezlek Téged felkiáltva!
következmény:
előzmény......
belőlem
2 perc is elég belőled
igy járnak a menők,,,,,ezen akkor is bebőgtem a röhögéstőlllll,most is a csicska,nagyképű buzi,,,meg is érdmli,,,scak a zsirúj gixikét sajnálom
bezzeg engem nem is hívsz,,,félsz,hogy körbemotorozlak,,,,pedig én megnormálisodtam a motorzásban
Ő szeret engem,,,én csak úrogatm de nem tudja felfogni,hogy semmi többről nem lehet szó akkora egy ribanc...és hisztizik is
nem jó. be vagyok táblázva szombat délelőtt talán egy kis gurula rétság. délután megyünk macinézőbe veresegyházára. vasárnap délelőtt meg kinézek a hringre mit művelnek a csajok. délután meg ha innen lesz vmi... amúgy annyira ráérek azt csinálok amit csak akarok
gyere inkább mocizni, két nap velem... és még 10 emberrel szombat-vasárnap
dejó nekem ennyien szeretnek nincs is semmi bajom, nincsen semmi bajom
Irigykedsz? Gyere, téged is szeretlek
De hülye vagy tesó
syrust kérdezd !