Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csao Sájrusz!
mizu,,,,van fejlemény?
Jó estét All!
Szeva papi!

Ha nem akkor nyissa ki a bukszáját!
szerviz manuál van erről?
Huuu,bammeg,,,én csak kértem azt a cavart ami a mocimhoz járt,,mert anno ot hagytam mivel a gomba volt rajta,,,,,,remélem tudta az illető mit csinál
A délelőtt nekem nagyon jó. Du 4 re az usziban kellene lennem. Időben mennyit töltenél ott.
Kétrészes bőrruha vásárlást kellene végre hajtanom. Nézegetem a dolgokat. Feltételezem Ti iscsak újat vennétek. 80 körül gondoltam
vmit.
Szeva MPity!

Vasárnap du 3-4 körül?Valamerre?
Bár az a csavar átmenő...elvileg, de ha túl hosszú akkor a túlmenő része kikezdheti a hengerfej oldalát.
Bocs !

jobb index alatttttttttt !
Estét all!

Gekko mizu van a csavarokkal,távtartókkal?
Oda nem tőcsavar kell, hanem egy: 10x40 mm-es acélcsavar.
És nem összekeverendő a bal oldalival, mert a bal oldali az 10x55 mm !
Tehát nem olyan kell a jobb oldalra, mint a bal oldalra!
gondoltam vagy reggel,vagy délútán!nekem mind1
valamelyik oldalra rövidebb csavar kell
HI. Ezt a hétfőt, hogyan tervezted? Mostanában sajna csak ennyi a motorozásom, hogy Kerepes - Bp. XV. Ezis csak minden másnap.
Hogy érted a tőcsavar betekerést? Nehogy Ginonak legyen igaza......
Vedd le a bal első idexet talán látható valami .Ott a hűtő sapka és a kiegyenlítőhöz menő cső.
Bazze! Remélem nem túl hosszú csavart hajtottatok be, mert akkor beszakíthatja a hengerfejet....
nézd a szintet a kiegytartályban és ha szükséges önts utána....nehogy nagyobb baj legyen
ja,azt én is vágom,,,,,erre az oldalra esett a kutyuli,,,aztán nagyban nyeletem,majd elkezdett csúszkálni a hátulja.......tiszta hűtőfolyadék az egész motor oldala,meg a gumi,a ruhám,stb...tegnap be lett tekerve a tőcsavar ami a bukógombát tartotta.....azóta van ez
Szivárog a hűtőd vagy a gumicső....jobb esetben csak a hűtőcsatlskozásnál.
Jó estét !
ablakmósófolyadék! tescos akciós kék aszem -28-ig
Fagyálló folyadék !