Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kispohi az útvonal sem most dőlt el hajnalban mert Abdul már előtte felirta csak az Eger Rallye miatt módosult az útvonal.
ű
Kajoltunk nálatok egy jót a sárgatemplom előtt a nem tudom Étteremben a Frédi fagyis mellett.
puszilom a felszolgáló csajszit, aranyos volt
Szeva all!

Istenkirály volt a mai nap!

Kykee papi,már 1 hónapja le volt tutizva a mai időpont,és ha jól emlékszem neked mind a 2 nap jó lett volna! A héten + azt írtad,h nem jó a hétvége mert Kittizel. Szóval nem kő a "klikkesedés"
nagyon jót gurultunk,szuper banda,jó mocik! köszi mindenkinek
Legközelebb kijjebb tolhatnátok az útvonalat Miskolc felé, becsatlakoznánk legalább 2en szerintem
Kösz Bojler...
Dagadt Répa
Halihó, én már itthon. Remélem mindenki épségben. De király volt! Fotókat majd tegyétek fel!
Én itthon rendben, 350 km
A telszámot elfelejtettem: 06 20 402 7470
Sziasztok.

Ha valakit érdekel k7-es első kerék gumival tárcsával+féknyereg,és jobb-bal oldali lábtartó konzol karokkal akkor 50.000ft ért viheti.

Sziasztok.
Had hörögjön
Nem röhög
Hi kalózok!
Fndi koma,készen van szerinted? Ha tudsz valamit,,dobj egy sms t! Köxii
helyes
Mondjuk én kivettem a db killert
Szia Gekko!

Igen fehér bukóba voltam, asszony mögöttem!
Remélem még azért az újbóli Citadella előtt lesz valami közös gurulás és akkor ott is összefutunk! De legközelebb a Citadellán akkor biztos!
Gratula a kipuhoz! Az egyik legjobb párosítás
bocsánat :) tényleg, elnézést igen gsxr
K-5-s GSR 600 nincs....Sztem topikot tévesztettél...Nem GSX-R 600-hoz kéne?
sziasztok, egy olyan kérdésem lenn, hogy kb, mennyiért tudnék minden mozdítható alkatrészt megvenni, mindent kivéve a blokkot és a vázat, tehát minden kellene idomok bowdenek, ülés lámpa , felni, műanyag kiegészítő. szóval kb mennyi lenne egy k5-ös mocihoz? köszi
Húúú az összes videót megnéztem a Youtube-n vagy 100x
illetve ajánlom figyelmedbe:

http://www.youtube.com/watch?v...
aztak@rva... akkor siess