Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A zsír ! cimbikém A zsír!
Üdv! Én is itthon... el sem hiszem, hogy milyen jó idő volt ma... Talán 7 hónapja nem volt ilyen, hogy izzadtam a bőrben.

A holnappal kapcsolatosan van egy kis gond, tényleg Eger Rally van, és fogalmam sincs, hogy ez miként érinti a mátrai utat... valaki tud erről bővebbet?
Hali

Én itthon rendben.
A Citadella szarul indult, de azután naon kafa lett.
Üdv! Mentem,,kavairnyáltam,,csavarogtam,,össze vissza. Egyben vagyok! Gino ! Légyszíves rakd össze a vasat mert előttem potyogtak az alkatrészeid Nem győztem öket kerülgetni.Abdul s többiek! Remélem mindenki hazaért !

Üff szól a 42 éves törzsfönök
A gurulás jó vólt! Köszönöm szápen!

A Citadella nem annyira! "Occo" rendőrségi szervezés, inkább ballra fordultam - hazafelé. Vigyázzatok magatokra! Oldklu
Csuma csákók!
Span,örülök hogy megúsztad........
Vigyázzon magára mindenki nagyon,ne rontsuk a statisztikát...
Citadella 17 kor .....
naja
Csá! a lelked majd akkor gyogyul, ha meg lesz az újj kutyid!4 ADDIG AZ IDŐ AZ ! Azt mondják az mindenre jó! NOPARAírd fel a holnapi véglegest légyszi! köszi pá!
Jó gurlást neketek....mi már túl vagyunk rajta a lányommal....mentünk egy Tihanyt,,,megnéztük a V2 motorostali azt haza....
Igy van!
ok! Pááááá!
Müegyetemnél megbeszéljük
Mármint hol?
Hol állunk meg a Ginonál? III.ker de hol?
Mindennképpen. Ott megbeszéljük
A délutáni 14-órás talihoz csatlakozna még két barátom, lehet, hogy nem érnek oda, várni meg nem akarok, hol tudnak becsatlakozni budán? Ginonál megállunk valahol?
Hi Peti. Csörgess már meg, h meglegyen a számod köszi. 20 5539325. Most ülök motorra. Lehet, h délután becsatlakozom hozzátok.
Hát bazz...... ! Hogy Kispohi és Pohi tesók ezt eddig lesem vettem.
Itt röhögök a fiammal és mondja: ,,apu ne csináld már , hogy te ezt eddig nem tudtad!,,
Inkább a Szabadság-Híd irányába, ahol középen van a parkoló.
Hi! ALL! SAPN! Jobbulást! Sajnálom!
Szerintem nekem is jó a 14:00 Műegyetem! A holnapira szerintem csajszival mennék, csak szerintem két személlyel nem tudom tartani a tempót!
Közelebbről? A Lágymányosi híd közelében?
14:00 Műegyetem elötti parkoló
Sziasztok!

Oké, köszönöm Abdul és a többiek akik segíttetek!
Akkor ma Citadella 17:00-kor ott leszek!
Balcsi ugrott. Marad a délutáni gurulás VELETEK!
Mikor, Honnan?
Az a lényeg hogy TE meg úsztad!Sajna nagyon sok MARHA van az utakon! Tegnap nekem is meleg helyzetem volt de szerencsére elfértem a kocsik mellett!Előznek amikor jön egy motoros.Még jó hogy nem mentem!
5en ültek benne,3nö,2férfi,romák,de megvan a nevük,cimük,házszámuk