Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden összeakadásnak megvan a miértje!
mások is késtek...
akkor ha zavarnál mindig csak azt kéne mondanom: motoron voltam
Hali mindenki!
köszi, hogy nem felejtettetek el! Pákozdon voltam, amikor szóltatok! El is indultam de a nagyvárost már nem hagytam el, mert késtem volna! Beültem a Deákon a Gödörbe egy italra . Már lóbálom a lábam itthon!
na ez az....
Meg lehet rászoknék és mindig hivogatnálak
Hello,

Sirály volt a mai nap, még 2x3 visszamehettünk volna Mátraházáig
zavarhattál volna. úgysem hallom a motoron
sziasztok! most értem haza csak azt nem értem h miért olyan pasikkal akadok össze most akiknek van csaja én nem szeretnék olyan lenni mint az aki elvette tőlem a pasimat
én igazán nem akarom elvenni a kedved, de ösz lesz mire ebből moci lesz
és ha hiteles a vas akkor ne legyen gazdasági totálkár mert megszívtad
Hívd fel az ember.

Nagyon megéri, mindent kifizetnek.
ÁÁÁÁÁÁÁÁ
Szia!

SOK időbe telik, míg a biztosító fizet "neked".
Egyébként a kárkori etax értékét fizeti a biztosító, ha lemondasz a rocsról. Ha meg akarod tartani a roncsot, akkor a tax értékből lejön kb. 30% (roncsérték) és a különbözetet fizeti.
Ha volt a motorodon hitel és gtk. lesz, akkor szívtál!
A bank kapja a pénzt....a mostani helyzet miatt pedig simán lehet, hogy több a hiteled a motoron, mint a kárkori etax értéke a vasnak.
Akkor pedig a biztosító kifizeti a taxot és a fentmaradó részt pedig tőled kéri a bank, 1 összegben.
Röviden ennyi...ezek változhatnak, de nagy vonalakban erre számíthatsz.
arról nem is beszélve hogy meg hallgathattad volna a Sharkot az öcsimurát a zsozsimurát a bódist a remust és a finstert élőben
igazi koncertet adtunk
parádsasvári parkolóban is láttunk 1 piros GSR-t utassal
szécsényben egy zöld Kawa z 750 társaságában is egyet ez aszem ezüst volt és rétság előtt is volt egy fekete piros K8 as, endúrók társaságában
ÁÁÁ de gyönyörű város
De jó lett volna látni titeket meg a kutyukat!
Szevasztok klánerek.

Lenne egykét kérdésem,biztos van aki jobban tudja mint én.
Mennyi idöbe telik kb,mire pénzhez jutok a biztositotol?
Mekkora összeget kaphatok ugy hogy a motor totálkár,a ruhám teljesen odavan,nomeg egyéb összegek?
Amugy már nézegetem a következö motort,igen nagy a választék,kisértésbe jöttem egykét mocikátol
Jaaaa az!Tesómon keresztül!
flottás
Akkor tessék beirni az adatlapomról!Akartam hivni vkit de csak Hojtjej száma volt az adatlapon és nemtudtam pontosan hogy csatlakozott-e igy nem mertem zavarni
vajonkinek a fenekét nézi
várunk szeretettel hívtunk volna csak senkinek nem volt meg a számod
Átadom neki
Havromék szóltak hogy ellepték a várost a GSR-esek és gyorsan mentem is le de már nem voltatok itt.....Legközelebb tényleg csatlakoznék!
Itt + bukóvári az 1 képen!