Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10-kor kéne valahol asztán majd kitaláljuk szerintem Eger jó.mehetünk másfelé is!Abdul kéne!mikor keljek Fndi bari szerint induljunk MOST!
Az a baj hogy már mennék pihenni,kerti munka volt ma !
Motoros kommunikációban nem tud segíteni valaki? Sztereót szeretnék, ami Bluetooth-os és akár egy másik egységgel is működik! Valaki? Tapasztalat?
Bocs+ Ádám!
HI Tybeer! nincs túljelentkezés, te nopara fndi ésén idáig! De ez legalább bzti!
Sziasztok !

Holnapra mi az ábra ? Korán indulnék fel Pestre Ádámért és együtt
indulhatnánk .Motor felmálházva ,tankolva +minden.

Jó lenne tudnom hogy mi a terv !
Sziasztok!

Mi is épségben hazaértünk! Jó volt a Citadella, sokan összegyűltünk! Örülök, hogy összefutottam veletek srácok, jó volt ismét látni titeket(Abdul, Baripeti, Sipiapi és a többiek akik ott voltak)!
Gekko, akkor te mentél mellettem végig a Citadelláról! Nagyon állat hangja van a motorodnak!
A rendőri szervezés most tényleg nem volt a toppon, de szerencsére nem volt semmi gond! Eszméletlen sokan voltunk!
persze....pont mikor a legjobb idő van
ááá addig haza érünk
az a baj hogy nekem délután 3-tól programom van,addig tudok csak menni.Gondolom Ti tovább motoroznátok
most én is sírtam 1kis pízért asztán mondta,hogy NEM!én +
Hi Mindenki!
Épségben! Jó volt ez a nap! Még el is fáradtam! Mi holnap szerintem megnézzük az utat Rétség felé, hacsak nem sikerül 10-kor becsatlakozni hozzátok.

mi is azt szeretnénk tudni
nem jösz velünk holnap
há nehogymáá a zaszony ugasson be
király a buli
Abdul brékó,brékó
én megyek,akÁrhovÁ, de megyek! vaze kikÖnyÖrÖgtem itthon hÁ nehogymÁ!
lebeszélted anyával.hogy dolog van anya
nem tom mi van Motorolni kell 22fok
Fndi 9-kor indultok bicskÉr?lnem? vagy mi?
Abdul .
akkor holnap mi a terv mikor van a taliaz indulásra

és ki az aki jön és hol csatlakozik nincs több kérdésem
sziasztok.hova mentek holnap motorozni?én ma Szigetszentmiklóson voltam veteránbörzén
HI! Ja akkor hova kik és mikor elvileg nekem jó a9.30 osztya! Motort muszáj mosni mi Kicsi? Írjátok ki a tutit! Ha nem lesz más megyek 139-essel!
Jó estét!holnapra előkészülve! mehet a menet találjátok ki hova merre,mikor
Legközelebb tali valahol Citadella karika előtt,nem láttalak Benneteket......