Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy egyszerű.... vagy koszos és nem érintkezik a telefon kártyaolvasója vagy elköszönt.
Na mindjárt kezdenek licitálni.....de lefele!
HI telefon guruk!

Nejem samsungjában az 512 mem car van. Kiírja,h felismerhetetlen. Megformázza? Nem akarja, mert tele van neki a dolgaival.
Beraktam a nokiámba, simán rendben volt minden. Érdeklődnék,h kb mennyi lenne samsung u800 soul bordó színben?
Oké, akkor most kezdem számolni a 168 órát!
Amúgy sosem érintkezik fémmel.
Jaa és nem is megyek 55 km/h-nál gyorsabban.
Üdv Ric! A nagy bejelentés óta nem is jártál erre, nem?
Hogy vagytok? Ausztriába kell kimennünk, hogy lássunk?
Na végre Jani, hogy gurulunk egyet!
Csatlakozhat bárki, szerintem 10-kor lehet a találka, jó idő lesz már délelőtt is.
Opciónak még mindig két lehetőség van:
1. Dunakanyar mindkét oldala
2. Mátra
Beszélgetős ebéddel összekötve.
azt nem mondta a srác, hogy 168 órán belül fel kell rakni, különben a fémhiánytól más lesz a szerkezete és 55km/h felett leválik a csík?
persze, hátsóemlőn. az elsőt meg ... már nem is emlékszem. vagy két fatuskóval alátámasztottam vagy toltam. tőlem mind a két verzió kitelik
nekem is az van....csak 2 éve vettem
Emelőn, forgatva raktad fel?
az mi, hogy nem az ívre tervezett? emlékszel a hirdetésre, amit egyszer mutattál? na, az enyém onnan való, nekem bevált és könnyen fel is tudtam rakni
hozzá kell tennem, hogy überfaszakirály kezem van
Kiszerelt keréknél elképzelhető. De több darabból kell összeraknom és nem ívre tervezett csík, tehát macera belerakni a görbületet....
akkor szól egy sebész ismerősödnek vagy egy órásnak, ennyi a normaideje
Ha lesz majd időm, meg birkózom vele...
Az 1 óra elég karcsú lenne....max. fél méter csíkra elég
Nem fáj neki a megvágás....sőt előnyére vált!
Ami látszik a dobból, az az alsó rész a számokkal....
A többi nem látszik. Szétszedni a motor hátulját meg nem szereltetheti szét senki. Amúgy az is szinte gyári....hegesztések látszanak....a totál gyárin is rengeteg hegesztés látszik.
csá!
ezen még nem gondolkodtam. de 45, mert nagyon szeretem és hiányozna!
biztos a lelki szemeim előtt má csak az? és megvan? mert akkor 1 óra és mehetsz is
Üdv!
mennyi lenne az az öcsimura?
ja, láttam, belgyógyászati beavatkozást végeztél el rajta
és az beleköthetetlen? nekem nem lenne szívem bármelyik részét megvágni... ezért nincs meg az fndi féle rendszámtartóm sem...

a túró, az költözik kijebb mán! inkább húzódnék vissza, akár ingázósba is, főleg ősztől...
a szakmába dódózok idekünn.

Télleg, Tybee, mikor jössz ki?
Hol látod?

Már csak díszítés van hátra... (felnicsík)
látom elkészülőben a táltos paripa? bakker... vagy már okés is?
Az enyémen van E betű, Suzuki felirat és minden azonosító szám is.
Nagyon kiköltözöl? Mit is csinálsz te kint?
kell az e szám és furulya nekem kintre. azt pedig - bármennyit is gondolkodtam - csak egy gyári sportdobbal tudom legálisan megszerezni.
pedig télleg naon szeretem a jelenlegit, de nem akarok rizikózni, állítólag sokkal komolyabban veszik, mint pl a gyorshajtás
szega ric!

Miért dobod le az öcsimurát?
ave Neked is
Szebúúsztok!

érdekel valakit egy alig használt, tökéletes állapotú Öcsimura cső?

Jani, milyen xenon és mennyiért?
avia, ha itt vagy gyere msn-re