Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tagadásban?te?vagy ki?..........és,akkor mi van?le is szarom
Szia !

Ma is 19 órára értem haza .Holnap nem tudom de hasonló.
Ha 17-ig haza érek akkor lehet róla szó.Hétvégén teljesen jó.
Tybee:Ennek örömére holnap a megbeszélt kv meg egy gurulás?
Jó estét tezsvíreim! névre írva a kutyulim!
Jó estét !

Mátul mehetek én is a bús ......ba!Forgalomban a GSR
Jó estét hölgyek urak
Gyere gyakrabban beszélgetni
Nem baj,úgyis megyek olajcserére majd ránézetek a srácokkal!Kösz mindent!
Akkor nem kell hozzányúlni, de ha beállíttatod akkor kapsz egy pár plussz pacit. Az esztergomi prop-tech 15 körül beállítja neked, keress rájuk a googleban. Én a Yoshik felrakása után nem állítattam, kifejezetten élveztem a hangot.
Lehet írigykedni,,,most indulok a Mester u. ból hazafelé! MOCIVAL!
Igen,nagy fordulaton csinálja a durrogást ha hirtelen vissza zárok!Amúgy soha!Vagy azért egy gyújtás szinkron rá fér?
Lehúzta a gravitáció
anyád.

Tudod, a kykkee-féle emberek vannak többségben...tetovált kopasz dagigyerekek, akik kemények amíg meg nem kapják a bilincset, aztán sírnak az anyukájukért....
Csoda, hogy volt a lóban annyi erő, hogy ledobjon magáról te nagyon cingár gyerek...
Jól van na, nem irigyelek mindent tőled... Kykee-t főleg nem!
Tömeged megvan hozzá
Hali ! ilyen szép idő van.
És hétfőtöl robot van megint
ja. A vizsga miatti szabadnapok a tavalyi túlmunkám és a szabim, a cég egy napot nem ad. Az utazást meg ajándékba kaptuk.....gyere rendőrnek, megtudod milyen fasza
Hétköznap motorozás, vizsga miatti szabadidős hetek, világkörüli út... miért nem rendőrnek mentem?
Ok, de a délutáni motorozást tervezd be szombatra (is)! Vasárnap jó neked egy hosszabb gurulás?
Igen anyu
A híreket hallgatom aztán húzok vissza.
Sőt, azt még élvezet is hallgatni...
Maci, neked nem tanulnod kellene?

A srácok profinak tűnnek - legalábbis tetőmászási technikában - én velük csináltatom meg, csak még várom az ajánlatot a belső átalakításra, kivitelezésre... Április közepéig/végéig be vannak már táblázva az ablakosok.
A Construmára megyek én is, akkor lehet ott talizunk.