Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy leszarod
De amúgy igen, be kellene állíttatni a motort. Nagyon durrog? Egy kis hangtól még nem lesz baja, e ha egyfolytában csinálja igen. Értem ezalatt a nagy fordulatról hirtelen visszazárást, ott durroghat kicsit, az nem gáz.
gyújtás nem tökéletes, elégetlen benzin jut be a kipuffba. Vagy beállíttatod a befecskendezést, vagy sportlégszűrőt vásárolsz..
Szerbusz!Ismét a tanácsodra lenne szükségem!Mitől van az hogy nagy fordulaton vissza dúrranik a sport dobom?Köszönöm a válaszod!
Péntek délelőtt nem akar jönni valaki a Mátrába?
Nekem ez a hétvége sajnos egyáltalán nem jó.

Abdul, köszi a tippet, csütörtök este jönnek felmérni.
Srácok! Mi lesz akkor hétvégén?
BariPeti, nekem a szombat csúszik kicsit, délelőtt megyek ki a Construmára, de igyekszem rövidre fogni, így még Cita előtt mehetünk valahova.
Vasárnap viszont mehetünk egy tempós, kanyargós, bevárós (Sipikének ) túrát is... én még nem unom a Dunakanyar mindkét oldalán lévő kanyarokat. És egy normálisabb part melletti kiülős ebéd is beleférne Nagymarosnál az étteremben, itt:
étterem Nagymaros

Nagyon szép helyen van és barátságos árakkal. De a mátrába is elnézhetünk... Bp-Gyöngyös-Mátra-Eger és vissza ugyanez.
Gino papa
Oksa,köszi
,,A ,, típ e.ü, izzók., wc pap, plexi tiszt. . Én vettem a kicsi hátitáskát
és abba pakolók. Nem vagyok egy foci buzi. / Ezt hallja meg a Jani /
De...... a bordó gsr hez egy bordó Ronaldinho cuccot vettem.
Jó Repsol 10/50. Lopakodó gsr em lett
ECU mellé, az akksihoz befér egy H4-es doboza...kissé meggyűrve. Abba tegyél még egy 5W-os babszemetz és egy 10W-os cseresznye izzót és 1-2 biztosítékot, aztán akkor kész a készlet.
Szevasztok klánerek.

Hova a tökömbe tudom betaposni az izzo készletet?
Kész a GSR most megyek érte. Kicsi szerviz.
jaja.
Vagyis közlre néz.
Ha szerencsém van nem estem bele. Ezek mennyire tutin látják a kisebb motorrendszámot?
Eléggé kis szögre vannak belőve ha jól láttam.
Köszi. Tehát ahol kis fekete kamera van, alatta van cucc is. A csibészkedésre most konkrétan nem emlékszem, h hol volt. Lehet, h a hatósugarán kivül.
Na pááááááááá!
.....5000-nél én 150-el megyek, te meg 80-al
Megyek gurulni egy kicsit! Sipiapi felé! Majd gondolok rád Maci! Főleg 5000-es fordulat környékén!
Széééép!
Köszi
Holnap délután lesz, akkor gondoljatok rám.


Motopityu, a rossz hírem: trafik, az útfigyelő alá felszerelve.
Szóval szar van a levesben. Az én másodállásom is meg fog szűnni.
Közölték velem tegnap este. Ill. ma még lesz 1 beszélgetés.
ment a mail.
Tanulj, Maci!
Hidd el, jobb túllenni rajta, bárhogyan!
Ha nem sikerülne, mert ilyen is ven néha, akkor azt amit már megtanultál, nem kell mégegyszer, csak átismételni!
Mindenki szúrkol Neked!
A Kínai nemzet egy évi termését kívánom a vizsgádhoz!
(Pedig az 100 tonnákban mérhető csak!)
HI. Én emelő nélkül tettem fel. Igaz 3 db ból áll oldalanként + a felírat.