Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

Holnaptól mehetek a GSR-el , még az időjárás is 1re kedvezőbb !

Szombaton lesz túra ?

Span86 : ha szombaton nem lesz közös túra akkor szombaton 1 nagy kört mehetünk kezdésnek.....HÍVLAK ADDIG !
Tomassa, csak az alsó része van meg sajna.

Ki jött keresztbe velem Békásmegyeren? Fehér vas matricázva.
Ha kékfogas, akkor minden kékfogas telcsivel megy....falsch duma, hogy nem jó a mostanival...találj ki mást!
ja értem, van még scalarideres matricád? Én is ráragasztanám a Lidl-s cuccra
NEM! össze keversz valakivel. Nekem ez a ScalaRider vagy mi a fene van...a blutos.
Első idény-nyitó Kakucsring-es pályázás.
Helyszín: Kakucs
Időpont: 2009.04.04. szombat
Résztvevők:
1. tutis
2. darage
3....?

A jelentkezési formát már ismeritek
Első idény-nyitó Kakucsring-es pályázás.
Helyszín: Kakucs
Időpont: 2009.04.04. szombat
Résztvevők:
1. tutis
2....?

A jelentkezési formát már ismeritek
Azt amit 2ezerért vettél tavaly a Lidlbe?
Eladom a sisak beszélőkémet, ha kell valakinek szóljon. 15.000 pénz. semmi baja, csak az enyém telefonnal nem mükszik.
Üdv !
Tomassa
mi lesz akkor, jösz ma
A jászberényi partiba esetleg beszállok énis,ittvan tölem 50kmre
Kittis hétvégém lesz...Pénteken tudnánk ütközzni,ha minden úgy alakul ahogy tervezem
Szombaton Jászberény? Három napos buli lesz ott, amiből kiollóztam a 4.-ei progit:
2009.04.04.Reggel 8-kor a Huszárokat kikisérjük Jászberényből, irány Nagykáta.
9.30-kor reggeli a Shell kútnál lévő lángosozóban.
11-13.30-ig, némi játékos vetélkedő, vagy csillagtúra.
13.30-kor NAGY GYÜLEKEZÉS (aki csak eddigre ér ide).
14-kor díszszemle Nagykáta főterén, motoros bevonulás, majd indulás a csata helyszínére és ott, láthattok majd csudát:)!
A szemle után díszkiséret a felvonulóknak, útközben a temetőnél a Huszárok tisztelegnek a ´49-es ide temetett volt Honvédek előtt, mi pedig azok a Motorosok előtt, akik sajnos már nincsenek köztünk.
17.30-kor CSATA!
A csata végeztével visszamotorozunk Nagykátára a Váci Mihály általános iskolába, ott lesz vacsora, némi "kedvfokozó", (nagyon-nagyon motorosbaráti áron) ingyenes koncert, Utonállók, Bitchgood és ha valakinek van kedve és tud is, némi örömzene is szóba jöhet).
A szállás az iskola tornatermében lesz, kb. 500 Ft-ot kell fejenként fizetni.
Este megyek ki a helyszinre.......természetesen gyújtok gyertyát.....meg azok nevében akik ismerték innen....
nyugodj békében CBPista
Szevasztok klánerek.

Szolnok,reggel 7:15,Tiszaliget,fekete Kutyuli.Esetleg innen valaki?
Tybee:Csörögj majd rám,mikor érsz rá összefutni.
Kykee! Sajnos nálam ma meló van, nem tudok lemenni a megemlékezésre... gyertyát gyújts légyszi a nevemben is. Köszi és hétvégén ütközzünk már valahol!
Köszönjük a bemutatkozásod.
Értékeljük az önkritikád!
Csaó, számlát kikülték már postán a domainról meg a tárhelyről? Nem láttam a szolgáltató részéről nagyon mozgolódást...
Mert Ő Gina,,,,,,őőőő akarom mondani, Gino
A mozaikba simán vizsgázott V2 raptorral.... be is indították, de nem mértek semmit.
A zajszintje is? Ha igen akkor minek kellett alakítani?
húúú,de buzi
A képeimen 14-es látható...
Simán átmegy műszakin.
Látszatra gyári feliratú, azonosító számokkal ellátott dob.
Ezzel fogom vizsgázttatni, nyugi.