Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nem...
Én tudom mit raktam volna be és azt hogyan kell.
okés!
még nem, nyugi szólok majd. Még ma
a tippet!

MACIIIIIIIIII! szólsz hozzám, vagy muk?
A 016-os fullos változat tökéletes gumi.
mit csinálsz ,parkolni készülsz?vagy aludni? ,,,na mindegy,próbálj meg utólérni
az nem csík,,,hanem kifutó pálya
Gino!
Köszi! Messze vagyok még?! Nem tudom, mindenki lehordta a gyári 014-es gumit, hogy azzal csak óvatosan! Nem akarok csúszni vele a guma miatt.
Szerinted a 016-os jó vagy más márkájú gumit nézzek?
Sziasztok!
Maciiiiiiiiiiiiiiiiiii! Voltál 5 emelet mélyen? Sikerült megnézned? Megtalálnod a kincset?
nem kell, de lehet. Majd mindjárt írnak a többiek elérhetőséget. Kykee, syrus és fndi gépein láthatsz két verziót.
Kösz
Kellet utána állitani a gépen?
hol kapok 50ért?
Szétvágta a dobot, kiszedte a csillapítólemezeket, és belehegesztett egy Y-t perforált csőből.
Akkor csináld, ha műszakira fel tudsz tenni egy másik gyárit, mert ezzel nem mégy át többé a műszakin. vegyél inkább sportdobot, 50 körül kapsz.
Gino!
Nemrég vettem a Gépet kicsit soványnak találom a hangját alul.
Érdekele te mit csináltál a gyári dobbal?
Munkaidőben?
Na tessék,most meg Te aludtál el?
De én lennék a boldog bulldog,ha tudnád,és azt is hogyan oldható meg gyorsan és okosan....
Nem aludtunk Gino bátya,csak direkt senki nem szólt,hogy azt hidd mindenki alszik rajtad kívül,és be is ugrottál ennek a cselnek!
Jó reggelt!
Ne okoskodj bazz,mondtam hogy ma felhivlak és elmondom hogy mi volt a gáz,nem tudhatod,mert Te is ugyanúgy jártál volna ha ezeket a ledeket beteszed!
Te álmodban is tudsz ide írni?
De jó nektek.....még biztos alusztok...
Amúgy rajta van a méret a gumin, ami most fent van a motorodon....meg benne van a User' Manual-ban...öö...kezelési könyvben is. ... Meg különben is, hol vagy te még a gumicseréltől?
Viszont
Pontosan.
De ha megmondod a motor típusát (elvileg) tudniuk kell.
szépjóreggelt mindenkinek!