Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rajtad....
feltűnhetne már neked is, hogy senki nem buzizik itt rajta kívül.....nem gyanús, hogy tagadásban vagy?
jóétvágyatkívánok
Üdv!
Mennyi nyomással jársz a pilotban
én 2.2/2.2
neked az a sorsod hogy jól megbasszanak.................a wcben,buzi mackó

A jóisten is azt akarja, hogy vizsgázzak, mert szar az idő, hogy ne csábítson motorozni

És már kétszer is dobtam fel pénzt, hogy vizsgázzak-e és mindig a vizsga jött ki....lehet az a sorsom, hogy kibasszanak, de akkor ez van
Én felrakó,motortaró nélkül szabadkézzel raktam fel a garázsban....3 órámba került a földön feküdve 6x visszaszedve a csikokat de sikerült bár nem mindehol full mérnöki.....messziről nem látni
De simán fellehet rakni kézzel bár nekem annyival könnyebb volt hogy nekem 3 csik meg 3 szövegrészből állt igy simán a motor tologatásával feltudtam rakni mert nem egyben volt...
J Reggelt!
Idézet a volt főnökömtől:

"A munkahely nem kocsma, hogy minden nap odajárjak!"

Ezért ma nem megyek!
... akkor nekem kétszer is jóreggelt ? ...
Maci! Azért köszi, hogy lementél 5 elemelt mélyre!
Jó reggelt a dolgozóknak és a másnaposoknak!
most szedem össze magam este lesznek fent. most már mennem kell dolgozóba. amúgy tegnap csak azt "ünnepeltük" h a szomszédom munkanélküli lett furcsa hely ez...
Jó reggelt!
Még mindig részeg vagy?
Mert nem látjuk a képeket....
Ilyen műanyag bizgentyűm van nekem is...de szerintem azzal sem egyszerű....attól még a csík egyenes
GSXR talit és gurulást szervezünk, mindenkit szeretettel várunk ápr. 11-én, részletek www.motorozz.hu turák közt "GSXR gurulás" cimen! Nézzétek meg! üdv: Murdoc
szépjóestét minden kedves márkatársanak az este kissé elgörbült de csináltam képeket a "restart" motoromról majd ha kijózanodtam felteszem... napról napra jobban vok
Hááááát! Szerintem ne állj neki! Sőt a legjobb ha felteszed a kereket egy asztalra!
Sziasztok!

Én is rászeretném tenni a felnicsíkot a mocira,de nem igazán tudom hogy álljak neki.motoremelő nélkül esélytelen feltenni?
Hehehehe! Szopás is volt feltenni! Adtak hozzá egy műanyag kis vezetőt!
valami ilyesmit:
http://shop.unas.hu/shop_order...
igaz folyton megakadt és vissza kellett szedni de FNDI türelme végtelen volt!
Hogy a rákba lett ilyen szép íves?
Ketten könnyű, főleg ha egyenletes a forgatási sebesség...
1 külső?
Na széép estét!
Megjártam Bicskeországot! Lett nagyon ssssssssssszzzzzzzzééééééép felnicsíkom Hála Fndinek! Mégeccer köszi!
No meg vége a bejáratósdinak! Jön a füldugó! Nagyon küldtem neki hazáig!
aggyá e-mail címet....nem kell könyörögni
elég ha térdelsz
Na jó,,,,,, elmentem fürdeni. Fogok itt könyörögni.. Na pá mindenkinek.