Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120/70-ZR17, 180/55-ZR17 ?
Gino! Milyen méretű Bridgestone bt16 gumit nézzek a gsr-re?
Kakucs! Másik dátum:
2009.04.15.(szerda)08:00-13:00-ig Ha nem lesz hideg akkor megtartjuk az oktatást.Az oktatás tartalmaz elméleti és gyakorlati képzést. De főképp a gyakorlat lesz a fő cél. Nem az a cél, hogy Mindenkiből versenyző legyen hanem megfelelő RUTINT,TUDÁST szerezzünk a motorunk használatához.Ez évben tervben lesz HÁZIVERSENY.Csak az oktatáson résztvevők jelentkezhetnek. Kezdők ill haladok közt lesz megtartva.Haladó csoport csak akkor lesz, ha van rá igény.Minden hét szerdánként lesz oktatás!
Az oktatás ára 8.000.-ft/fő (tartalmazza a pályadíjat,oktatást)
Bővebb infó: 06203806360 www.tomtattoo.eu
MAX 15+1 FŐ! Ha nem férsz bele a 15+1 főbe akkor várlak a következő oktatáson!
Szinte már tudom, hogy mit baxtál el.....
Ugye-ugye megmondtam, hogy gyakorlat...gyakorlat...ismeret...ismeret.
Úgy simán hazavágtad a nyákot és örülj ha csak az ellenállások mentek szét.
Majd holnap beszélünk.
Kukucs! Ring! Következő:
2009.04.01.(szerda)08:00-13:00-ig Ha nem lesz hideg akkor megtartjuk az oktatást.Az oktatás tartalmaz elméleti és gyakorlati képzést. De főképp a gyakorlat lesz a fő cél. Nem az a cél, hogy Mindenkiből versenyző legyen hanem megfelelő RUTINT,TUDÁST szerezzünk a motorunk használatához.Ez évben tervben lesz HÁZIVERSENY.Csak az oktatáson résztvevők jelentkezhetnek. Kezdők ill haladok közt lesz megtartva.Haladó csoport csak akkor lesz, ha van rá igény.Minden hét szerdánként lesz oktatás!
Az oktatás ára 8.000.-ft/fő (tartalmazza a pályadíjat,oktatást)
Bővebb infó: 06203806360 www.tomtattoo.eu
MAX 15+1 FŐ! Ha nem férsz bele a 15+1 főbe akkor várlak a következő oktatáson!
Magyek, ha szóltok!
Szép kanyar! Gratula! Oldklu
Valami nem frankó ott....a LED nem vághatta szét az ellenállásokat.
Hali! Én biztos megyek, Jani már megint a labdázni fog.
Dél körül indulhatunk, fél5-re Citadella.
javítható,csak a ledek előtti ellenállásokat kell megtalálni,és kicserélni őket,és már müxik is....na nekem már van tippem,melyek azok,de sajna visszaszereltem,mert mentünk motorolni a gsr bandával,és nem akartam nélküle menni...
Nincs, már írtam....
Nemá, hogy nem javítható? Olyan nincs!
Ne beszéljünk skype-on...nekem sem jó....csak írjunk
Reggel hivlak majd,most nem ok,alszik már a család,és nem akarom zavarni őket,de megvan a megoldás,most már nyugodtan lehet csinálni fehérrel is ,csak kell a kis "megoldás" (azt majd holnap mobilon)anélkül lőttek a világításnak az első próbával..... van Neked fölös műszerfalnyákod? vevő lennék rá
Nincs nyálam....

Nagyok kíváncsi vagyok!
skype?
Örülj neki,azok elég furcsa ledek ,Te is rövidzárlattal kiütötted volna a megcsinálandó műszerfalat bazz! 2 maradt épen,2 led,a többi kipurcant,nincs fesz a ledek forraszpontján,kibbaszta az előtte levő ellenállásokat,de vajon melyikek azok? A gennyes gyerek a ledárudában nem kóser fehérledet adott nekem sem,neked sem,majd holnap telón elmondom a lényeget.....
Van műszerfal-nyákod esetleg ?
jó a csak fehér is Jó éjt MINDENKINEK http://www.youtube.com/watch?v...
KÉK-et bármikor, de te flancolsz és válogatós vagy....ezért az körülményesebb, mint minden új dolog.
hát eddig sem volt rossz napom, de ez a pont az i-re
Ilyen állapot van. Elvitte Gekko a LED-eket....bár ugyanilyet vett ő is és neki nem lett jó.
Majd ha kitaláltam a megoldást, szólok.
holnapra tervezek egy lazát...
Pedig biztos szeret(ne) melegben gurulni a BéKa.
műszerfal világítás szerinted mikor +várom,addig +ebédelek nálatok (bélszín+krokett+rízs)
nekem ez a hétvége kimarad....
Sziatok mindenki.

Szombaton Cicadella, megyünk emberek?
Tamás, Jani és még valakik?