Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként nem kell rám hallgatni
Kezdjük a Not for Highway use felirattal. Folytassuk a DOT szám hiányával, ami az utcai gumi szabványa. A futófelület mélysége persze megfelelő lesz, de ez olyan, mint a futózott guminál, ott is csak meghatározott eljárásokkal, megfelelő jelekkel ellátva lehet.
Miért? Mond el melyik előírást sérti a vágott slick? Szivesen meghallgatom..
Megértettem
Asszem ez lesz a kövekező gumim
http://www.r17.hu/index.php?pa...
nem megvesztegetni kell hanem értelmesen tudtára adni hogy Te ezzel a gumival érzed magad biztonságba a motoron..
AZért amikor egy rendőrt megpróbálsz megvesztegetni nagyot szophatsz....
Hehe. Olvasd el a rendeletet. Fényszórómosó, magasságállítás, stb. kivéve motorkerékpár

Rat, arról beszélek, amikor a rendőr félreállít, majd műszaki vizsgára kötelez és elveszi a helyszínen a forgalmidat.
gondolod műszaki vizsgára vágott slick-el tolnám el a bringát?
Tesóm is motoros rendőr úgyhogy vigyázz
Műszakira visszarakatom a BT14-est, az autóm most volt műszakin, és némi ösztönzéssel elfogadták a Xenont is . Valahogy a rendőrrel is megbeszélem, bár a mocis rendőr nehezebb eset
Mennyi az a jó ár?
Párban nagyon jó árban van most
A xenon sem, mégis azzal jársz..
Nekem ilyen
Ezt a műszaki vizsgán magyarázd el, meg a rendőrnek. Miután a gumi nem felel meg a szabványoknak ezért nem megfelelő. Sokat vitáztunk már ezen
Ahogy tutis mondja...
A gyárban is ugyanolyan technológiával és géppel vágják.
Egy a lényeg, hogy olyan helyről, embertől kell venni, aki nem vág alá és jók, megbízhatóan dolgozik. Tehát szakszerűen csinálja.
Pirelli Dragon
Indok elfogadva... Profilmélység megvan
Szevasz Rat és a többiek!
Milyen gummád van?
Szerintem nem kell ezen túl sokat rágódni, több ezren járnak vágott slick-el, senkit nem hallottam még baszogatásról. Ráadásul a guminak előírás szerint 1,6 mm profilmélységgel kell rendelkezni, az nincs előírva hogy a gyárban vágják-e bele vagy utólag
Lehet, hogy rá kéne nyomni egy DOT számot
Nagyon ritkán megyek be a városba, mert a nulláson már körbe tudom motorozni a várost. De most elgondolkodtam ezen....