Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Mizu? ha lessz valakinek ilyen nagy szélterelője,a gyári, és a válság ellenére is megfizethető áran lessz,akkor kellene nekem egy....
Jó estét GSR-team!
Buzik....
Hi All!
Van egy ilyenem és megválnék tőle, feldobtam az apróba is de gondoltam ide is felteszem...
Köszi a tippeket Gekko! Holnap is megyek kávézni

http://www.kepesmotor.hu/felny...
Másik topicban voltam,,,menj a faszba tanulni,mert tiszta hülye vagy....bár nálad ez genetika semmit nem lehet veled csinálni...csak dugva tartani
így van nem te vagy a legrandább,,,,,hanem a legeslegrandább,,,szóval ezt megszoptad,,de ez van IJV.......lehet hogy én csúnya vagyok de legalább ronda
Na befejeztem a nyomtatástz, látom nem jut már semmi az eszedbe, húzok tanulni
Miről beszélsz? Az nem én voltam
De ha ilyenekeről álmodsz menj pszichológushoz, az segít. A farokméreted meg orvosolhatod, plasztikai sebészek már eléggé jók ezen a téren is
Milyen tükörbe? Olyan randa vagyok, hogy fogat is csak bekötött szemmel mosok baszdki De mindig megnyugtat a tudat, hogy te is a világon vagy, és addig nem én vagyok a legrandább élőlény a Tejútrendzseren belül amíg élsz
Te is felsikítottál mikor benyomtam neked a múltkor,,,aztán elcsuklott a hangod,mert bökte a hegye a hangszálaid,,,csak suttogtál,,,káj te állat,volt már ilyen Medvével,macival,brumival dolgod?mondtam is,hogy állatkertbe különbet kapok,de ha most nincs más,jó leszel te is aztán elvitt a greenpeace miattad
Azért mert nekem még feláll ne legyél már féltékeny,,,igen és van hogy a motoron áll fel az érzéstől...de akkor meg keróznom kell,hogy ne arra figyeljek,meg úgy eléggé kényelmetlen motorozni,hogy a nyakamba van a vége.....Te a nagyanyádat majd akkor vedd a szádra ilyen téren ,ha legalább úgy kanyarodsz mint Ő......NAgyiddal szoktam kerózni,mondta is ha legalább igy motorzna mint én,akkor nyugodt lenne,,,,dehát egy elbaszott pöcs az unokája,ne bántsam még én is,,,,elég baj az neki naponta,ha már önmagával is küzdenie kell....gondoljak csak bele,hogy reggelente mit érez,mikor a tükörbe nézve halálra riad....atán oda az egész napja....persze hogy remeg a motoron
Egyre DZSUKEREBBEK vagytok bassz!
Ja, azért kerültem ilyen szarfaszú társaságába......
Téged is csak az anyád tud szeretni, a nő ha felébred melletted éjszaka felsikít rémületében amikor meglátja a kopasz fejed meg a mikroszkopikus faszod egyszerre
Semmi gond,beszélhetsz vele aztán meg tömegreszoptat bőghetsz.... nyamvadt kis Medve...annyira balfasz vagy,hogy az almodból is kilöktek,keverted a szart a mézzel
Nem te vagy a legnagyobb bajom most azért
Április 2-án vizsgázok és meglehetősen szarul haladok a tanulással.
Miért ne működne....én magam javitoltam meg.....mivan,tudsz már motorozni?ideje lenne már lassan elkezdeni

Lassan befejezem a mondandómat,mert végeztem a forrasztással.....te meg szedd ösze magad,te panelproli,,igen gyengén muzsikálsz
Ja, nem vagy olyan nagy rakás, mint amit a szádba rakok az tény, hanem a kutyaszar méreteit idézed
Úgy nézel ki a motoron mint a nagyanyám a biciklin(84 évesen)

Én mutogatom magam? Mondod te ezt akinek már fel sem áll, ha nem egykerekezik mindenki előtt?
Kájt jobban szerettem.....
Te tudathasadásos szerencsétlen, ha lvetted a női ruhákat és bejöttél a kamionsorról majd elbeszélgetünk
Nem is kell hogy leérjen,mert én megyek vele,,,,,nem pedig kitolom a garázsból hogy lássák mim van.....ezt nyomod te,,,kifele mutogatsz,,,,lehet hogy törpe vagyok,de nem is nézek ki úgy a motoron,mint a falnak csapott medveszar
Majd én megmondom mit csinálj...abban a kávéban lesz ez-az.... Addig állj féllábon mig a Maci odaér....az egy jó fél év....mig megtalálja a kulcsot,,,még egy negyedév míg beindítja a Bkinget..azt még jó egy hónap míg beteszi egyesbe...ekkora barmot,tök hülye,,,, hát rendőr ütném még a mentőben is