Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenki vigyázzon magára! és legyetek rosszak! qrvára nem éri meg jónak lenni
rétság
Merre voltál Rat?Akkor elrakom a tányérokat meg a forró teát
bazz. most h ennyien "körülrajongtok" mennem kell megyek vidékre csak holnap délután jövök haza. puszi mindenkinek
igen. jó itt a csapat. egyszer nyár is lesz talán... jövök-megyek mert a szabadság nem azt jelenti h azt csinál az ember amit akar, hanem h nem kell azt tennie amit nem akar
értem
persze szívesen segítek megint,ha kell
már ha az segítség volt...
Na én is hazaértem
Lefagytam a motorról a végére
csak egy szójáték a családban: figyel = fidel (castro)
sőt! nem elég h eljutsz valahová, értékelned is kell, amit az út során és a célnál kapsz. és én ilyen vagyok
Teljesen?2 x vége lett tehát már egyxer fellett melegitve
Harmadszorra semmi esély vagy már te se akarod?
Ja mondta Rat hogy meglátogat ha jobb az idő és mindta hogy csatlakoznál....Meg remélem még a Kunmadarasi csatlakozásod áll még
fidelcastro már nem akarom h visszajöjjön
nem jó az igeidő HAGYTA EL! már vége.
mert ugye “Amikor olyan messzire mentél, hogy képtelen lennél még egy lépést megtenni, csak fele olyan messzire jutottál, mint amennyire képes vagy.”
s akkor most? most ugye nem lesz éjjel sírás,meg üzengetés?
figyelni fogok
Bánhatja egész életében!
A legjobb párosítást hagyja el!
Csaj+GSR az álom
ahogy vesszük. szerdán másodjára újra hagyott el a pasim. az a szép az életben, hogy mindenki úgy bassza el, ahogy akarja. ő ezt teszi. a sajátjával...
most akkor megint minden oké?
csakazértis motoroztam ma! széllel szemben, fagyhalálban, de isssteni volt köszönet érte a sofőrnek
én mint szakértő hozzászóló a váz miatt nehezen jön ki hátul, ha jól emlékszem alul is ki lett lazítva a kipu aztán ketten toltuk lefelé egy meg húzta hátra...
szevasztok! Kéne egy kis segitség. kipu csere kellős közepén vagyunk,de nemtudjuk kimüteni a gyári dobot, már a fél hátulját lebontottuk. Egyéb ötlet ? Köszi haverek!
Motoros felvonulást szervezünk, MÁRCIUS 21-én 15 órától!
Találkozás a Suzuki Hollós motorszalon előtt, a Camponában!

INDULÁS: 16 óra

ÚTVONAL: a Campona parkolójából indulunk, a kerület utcáin haladva a végállomás felé, ami a Klauzál Gábor Műv. ház lesz.
Ez ma lesz, nem holnap!