Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van a motoroddal, működik már?

Lassan befejezem a nyomtatást úgyhogy húzz bele te szájkaratés
Nekem egy fogmosás, te meg nő leszel kancsó Ne szóljál be, mert seggberugdoslak Veszprémig te mazsola. Teeee, alacsonyra nőtt kertitörpe, le sem ér a motorról a lábad
......
Mit akarsz te felgyorsúlt bomlásnak indúlt gané...mi vagy te karmester,hogy nekem vezényelsz?ahhoz hogy belelépj előszőr vedd le a cipőd,mosd meg a gombától hemzsegő lábad,azt majd ha anyukámmal lebeszélted akkor esetleg,,,de igy mivel tiszteletlen kis nyominger vagy,igy ezért térdenállva fogsz szopni kájdákót,mert megérdemled... hagyjál már dolgozni,,,állandóan csak zaklatsz,meg uncsi is vagycsi márcsi ezért beperellek
Nekem a közösségi érdekeket kell szem előtt tartanom elsősorban: The show must go on!
Amúgy szívesen látlak e!
Te meg ne szítsad a hangulatot mert elmegyek hozzád is azt jól bekávézok
belelépek a szádba szarfaszú, ne magyarázkodj hanem dolgozz rabszolga
Vakegér
Xívesen,baszod,azóta nem stimmel egy papiron sem az imei xám
Megtiszteltetés,hogy rám pazaroltad a drága idődet! De kinek is?
Az,,,te meg ne add itt alá a lovat,mert odakűldök egy két bodzaszedőt a boltodhoz ...ksözi a nagyitót,amit kaptál a nagyidtó
Hallod medve,,,nem fogod elhinni ,de nem voltam Veszprémben,csak tegnap délután 4kor,asszem az a buzi bank meg 3ig van....kicsaphatod a szádba a farkam,ha akarsz valamit...te rohadj bele a gatyádba,te dumáltál pénzről,átvitt értelemben,de értettem az üzeneted...mivel most egyből bedobtad hogy jártam e veszprémben,,,ismerlek téged te gané ....."Á, a tiednek nem árt ha buksz"...ezzel céloztál rá,,,köcsög
és szerény is....
mi van buzi? Ki beszélt itt pénzről? Mellesleg ennyire nem jársz Veszprémben kopasz?
Próbálok egy kis "olajat " a tűzre,de nem sok sikerrel....
Eljött esmént a szeretet napja!
Na mi van kismelegfiúkák,senki sem örül csak én?
indul a kör mail: Fiúk! Kezdődik! Itt a Maci meg a Káj!
megint kezded az anyagiaskodást? űberbuzikorruptkopó
Á, a tiednek már nem árt ha buksz
Te Gino.....megjött a Patrik moroja egynesen Japánból,,,jobb mint a tied és szebb,,,cicki hogy a fiad motorja komolyabb mint az apjáé,,,, Még dobozban van ,de kicsomagolom mire jöttök érte
y van,mindenki feje a fej....mint PL az enyém,,csodaszép és rettentően okos