Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég komolnyak nézett ki az a bukó, de nem ismerem. Engem is megvédett az AGV GP Pro anno, de az is komoly sityak. Na de a Grex, Zeus és egyéb kompozit.....na mindegy, mindenkinek a saját feje.
nekem is csak agyrászkódásom volt.....igaz én nem fejeltem le egy fát,,,de a 80méteren kaptam rendesen fejre,,,,,NZI bukóba voltam.....az sem rossz
Persze! De már voltál az előbb,nem?
Asszem....
közösülés? má megen kit akartok megqrni?
Minden sisak véd valamennyire, de az anyaguk öregszik kívűl és belül egyaránt! 5 évente ajánlott lecserélni mindenképpen!
írtam mailt a mobilos emailre.
A sportmotoros Lövey Ádám lefejelt egy fát a Mátrában egy Shoeiban 90-el. És agyrázkódással megúszta. Nem hiszem, hogy egy gyengébb sisakban is ez lett volna.
Jó reggelt ZSiványok!
MAci,lehet rajtad bármiyen bukó...ha esel az már csak a szerencsédnek lesz köszönhető,hogy mit találsz el csúszás/pattogás közben....lásd az én esésem....lehet hogy sokkal mentem,de nem volt sok minden az út szélén.....de elég egy villanyoszlop azt a legdrágább ruha/bukó semmit semér.....nekem szerencsém volt....hálát is adok az égieknek(CBPista,Barni,,Laca,Blakcknet,Kügszi)
Útiterv JAVASLAT:
M 3, onnan A/2 onnan irány Bánk, ott a tóparton a Strand mellett "Kajapianő",ja, nő az még nem lesz, csak a takarítónéni a strandról!
Aztán vissza, majd útközben FNDI ülepének krémezése, ha az új nyereg feltörte!
Nos?
Jó reggelt! Gekko! Mehetek ma kb 1, 5 óra múlva lennék nálad!?
Morgen!
Szerintem nem vita.
Vélemények, ennyi.
Én is vennék mindenből csúcskategóriát, ha tehetném....
Ez a bukósisak kérdés örök vita. Nekem nem éri meg, hogy kockáztassak egy kómát vagy halált. Ez van. Tőlem vehettek Grexet is, de mehettek nélküle is.
Akkor hölgyeim és uraim legyen 03,22. vasárnap egy közösülés túra (így helyes)
a túra kiinduló pontja legyen Oldklu akarata szerint BP: 1063 Szondi u 46 . itt pár fotó és egy laza karika amit majd még eldöntünk hogy hova.

résztvevők:

fndi
Oldklu
baripeti
...
Akkor hölgyeim és uraim legyen 03,22. vasárnap egy közös ülés túra
a túra kiinduló pontja legyen Oldklu akarata szerint BP: 1063 Szondi u 46 . itt pár fotó és egy laza karika amit majd még eldöntünk hogy hova.

résztvevők:

fndi
Oldklu
...
...
Morgen

Te, nem a lámpába néztél?
Jó reggelt!
süt a nap
Én nem
Én nem voltam szerencsés és már indenki eltünt Jó éjt KLÁN
Szerencsére mindig, mindenkinek szüksége van! Még Neked is Gino!
Szerencsére elálmosodtam ,megyek aludni,jó éjt Nektek
Ha a szerencsére hagyatkoznék, akkor nem öltöznék be védőruházatba.
1 gyerek van, nem csak az én hitelem, fizetett volna a bizti.
Valamit akarsz még tudni?
és ha nincs szerencséd most az asszony nyögné a hiteleid és árvák lennének a gyerekek.
Nekem a régi Zeus-om szoros volt a fejemen. 200 fölött kezdett hátracsúszni.
Eséskor egyszer ért le a jobb arcomnál, közepes karcok. Ennyi.
Nem gondolok bele semmibe, tökéletes volt a védelme.
Nem, de elmozgott a fejemen nagy sebességnél, miközben állva szoros volt. 140-nél elkezdett hátramenni. Eséskor jobb nem belegondolni mit csinált volna....
Már végig sem tudok írni valamit, mert elküldi...
Kezdek félni, hogy már lassan helyettem ír ide.