Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

163 km alatt fogyasztott 13,3 litert ,ez mitű van emberek? Vagy ez a normális? Vagy nemnormális? vagy tiszta hülye?
Na persze csak ótópáján e!
nemáá! Én bezzeg száguldok mint a vihar,már 55 el is mentem vazze!
Látod ezt nem tudom mert én 35 nél nem mentem gyorsabban
ment ő 45-el is...az is igaz, hogy a BT14-en már csak szögek voltak amikor levette, mert dönteni nem döntötte....
40-nél nem kopik a gumi.
Repsol, szerintem is.
A BT 016 nál a még jobb a BT 014 es! 16.400 km -t simán lehet vele menni

Nekem most BT 016 van. És a 21.000 km re gyúrok
Na ez egy sokat vitatott téma
A gyári Castrol is jó, ha túrázol csak. Ha jobban hajtod akkor fullsynt olaj kell, mi Repsol 10w-50-et raktunk bele páran, ezzel halkabb a motor és pontosabb a váltás.
Szerbusz!Segítenél a tanácsoddal,milyen motorolajat ajánlasz GSR-be?Köszi
Szívesen.
Hallgasd az igét,tényleg az van amit mond! Amúgy a Macira meg a Kájra érdemes figyelni hogy mit mondanak,kivéve amikor egymással "beszélgetnek"
Kösz a segítséget!
kaja helyett a GSR-t kívántad! Meg tudlak érteni!
Amúgy is le kell adnom a potrohomból,mert ha nem akkor mehetek át a Csopperesek fórumába....(na de ez a válság segít megoldani ezt a potroh problémát asszem )
értelmetlen. Végdob fel, beállítás és kész. Vagy lambda ki, akkor légszűrő és végdob és PC.
Ebédidő volt he! És nem ettem,inkább motoroltam
Igen! Arra járok nagykerbe,láttál vagy hallottál,esetleg mindkettő? De tele van a faxom a "maszekoskodással",nem tud valaki valami jólfizető aligkellvalamitcsinálni aztisritkán-melót? Bevállalnám......
De jó neked hogy munkaidőbe motorolgatsz!
Akkor csak a szipmla légszűrő csere magába nemsokat ér azt mondod ?
Sziasztok!Érdeklődnék hogy milyen motorolajat használtok ti,olaj cserém lesz a GSR-be!Mit ajánlotok?
Egy fékpados beállítás sokat használ, de nem muszáj. Viszont ha a lambdaszondát is kiveszed, akkor kapsz plussz lóerőt, anélkül a légszűrő értelmetlen. Viszont akkor már Power Comander kell, a gyári computer nem elég.
Szasztok!

Ha sportbodot tolok alá akkor kell valamit állítani az elektronikán, vagy csak végdob fel azt csá ?
Ugyanez a kérdés vonatkozik sportlégszűrőre is
Kösz pajtik!
Ma is láttalak maszek, ott ahol tegnap.