Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma izs vótam motorolni kicsit a vározsba tezsvíreim,qrvájul dzsuker vót e!
Budaörs, Szabadság út 52-54. CBA parkoló,onnan látod a Mobilbolt feliratot
www.dcstuning.hu én innen vettem és harmadik éve használom gond nélkül.
Szeva kuksimanó!
xenon

Én tőlük vettem több mint egy éve a gagyinak mondott kínait az autómba (H4 bixenon) Eddig hibátlanúl müködik! A GSR-be még nem tettem,de érdemes a bixenont tenni bele!
Sziasztok!

A GSR-be milyen xenon szettet tudtok ajánlani és milyen árba?
Hol érdemes megnézni, megvenni? H4 Bi-xenon érdekel!
Hali Gekko! hova tudok gurulni, hogy megnézzem a telós cuccot?
A gumi témához: Nekem a Pirelli Supercorsában 4000km volt eladáskor, használtan vettem, SC2 keverék, és akkor cseréltem volna ha marad a motor, bár megvolt még az előírt profilmélysége.

A Bt16 eleje 3 réteg, a hátulja 5 réteg(5 layer compound). Nagyon jó és tartós gumi állítólag.
Akkor olyan mint az enyém.
meg, köszi, ez is a jelölés nélküli.
Szia Tutis.

Bocs elfelejtettem megnézni a gumit, de látom megvetted?

Amugy a BT 016 nagyon jó gumi, sztem.
gixxerhaccáz topikba reggel írtam le, olvass vissza.
nyugi, én sem akarok szar gumit ajánlani, ahol a bt-016 vagy a corsa 3 nem véd meg ott a supercorsa se.
Csak a tisztánlátás kedvéért: A corsa 3 szélei ugyanaz mint a supercorsa.
A bt16 szélei ugyanaz mint a bt002
a bt002 = supercorsa - mármint szerkezetben, tapadásban hasonlók. Szóval én csak azt mondom hogy mivel utcára használod jobban, lehet szerencsésebb keményebb közepűt használni mint a full puhát. Sajnos a full puhával át lehet esni a ló túloldalára, 1000 km után már kockásra kopik, aztán oda a vezetési élmény..
Minek fizetsz? Kinek fizetsz! A gyéeféknek...
Igaz
De valahogy úgy vagyok hogy legyen egy profi gumi alattam mert ha veszek egy olcsóbbat vagy nem ennyire jót és elszálok miatta akkor már hiába gondolkozok hogy csak jobb lett voln a pirelli......Hagy kopjon csak TAPADJON főleg a magyar utakon... nem is tom minek fizetek súlyadót.....
Jaa TUTIS hogy vettél te protektort az egészségpénztáron keresztül?
Igen, Maci volt, de emésztési zavara volt, ezért folt nélkül száradt!
Egyébként ott a pirelliből a corsa III-as is, két komponensű gumi, utcán az is elmegy 6000-ret simán. Gixxer kupa hivatalos gumija, szóval az se szar De persze ez csak egy baráti tanács, azt veszel amit akarsz, a supercorsa tényleg nagyon jó gumma.
A pályán egy gumi 20-30 kört bír ki, utána már veszélyesebb menni vele, nemhiába cserélik le. Ráadásul a széle kopik a legjobban, ahol pont Te is várod a jó tapadást. Persze ki lehet fogni jó gumit, de ha pl 5 kört mentek vele akkor az már inkább 75%-os mint 95%-os.
Nekem a mostani BT016-omba 6000 km van, és még elmegy 1-2ezret, szerintem Te 8000 alatt 3x is cserélnél gumit.
Ráadásul kukkantsd meg a dotszámát, nemhiába olcsók az ilyen gumik..
De leveszem a műszerfalad, felrakom az enyémet és mehetsz haza. Aztán ha kész, visszacseréljük.
igen!95%-os összesen 3-5 kört ment pályán és a mintázata is hibátlan szinte zsir új
30000.- egy pár? használt?
Lehet elnyalom de ez a gyári se tartott csak 4200 km-t!
A Pirelli dragon Supercorsa meg 30000 ft volt 1 pár!Nekem ennyit megér hogy biztonságos és jó gumim legyen!ha leis kopik akkor is 60.000 ft-ért veszek 2 párat és sokkal jobb mint a BT 016 és árban ott vagyok....
én is léptem. jó éjt
látom kész a matrica!
Jó éjt Mindenkinek!
nem