Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy bedugod az ujjad a sisak alá
100 ft egy füldugó..
nincs dbkiller!
majd csak ha kész a kipum!
Okés,majd figyelek
Fndi hun vagyol? Nopara hun vagyol? El kéne kapni Zsozsit....
Nem veszi fel,és már qrvára kellene az a qrva DBKILLER bazz
(Kicsit erős a hangja ebben a HJC kupakban,nincs valakinek egy Súbertcéhármasa óccsóé?)
gsrzoli@citromail.hu
Na akkor a GSR megexi majd a gatyádat!
De legalább élvezni fogod
Ha jössz erre,akkor kukkolj be,és hozz egy pendrive ot vagy sd kártyát magaddal
A 180-as runnerral se tudtam 5 liter alatt maradni. (de inkább 6-7)
Wasp kartárs,a mail címed? elhagytam azt a qrva papirt ....
Én attól félek hogyha megszokom akkor fog majd igazán fogyasztani. Eddig kb 1000km-t GSR-eztem 5 körüli fogyasztással. (persze csak finoman húztam a bajszát)
Hát bizti ,de az az érzésem hogy nem nagyon fogom megszokni.....majd Ő engem.....
De már kezdem érezni,egyenesen már tudok vele menni,kanyarodni nem nagyon volt még alkalmam,mert szeptemberi a vas,és azóta nem nagyon volt mikor és hol és hogyan(először szokatlan és bejáratós meg hűs azfalt,aztán szokatlan és nem bejáratós qrva hideg aszfalt,aztán kezdem megszokni nembejáratós de még hideg aszfalt....ha ez így megy tovább akkor megszokom,és végleg csak egyenesen tok vele menni bakker )
AMúgy amíg meg nem szokod a motort addig többet fogyaszt...mint a kocsi is.
Ok! Köszi, hívlak ha indulok!
Ok! De előtte ,nehogy mendegéljek megint áruért,vagy zsömléért vagy csak levegőért.....
100 nál is jóóóóóóó kicsit feljebb meg már olyan izéé hangokat ad ki,öööö....szóval furcsát e!
....öööö.... ........izéé... lehet hogy a gázmarkolaton kell állítani? és ezt elvégezhetem én házilag asszem
55-nél már elválthatsz másodikba!
Gekko! Köszi! ma már lecsúsztam de holnap szerintem kiszaladok! köszi
ja, persze. Nem is dolgozok áprilisig, amúgy sem vagyok egyenruhás, de bemérek és leellenőrzök mindenkit, mindent tudok
....
ezt honnan veszed? az előbb írtam hogy 55 el is mentem már,erre Te azt mondod hogy gyorsulok mint az állat?
Ja ,leesett a tantusz bazz",bemértél? A pecsába,.....az tudod úgy volt,hogy ....öööö....izéé..... ööö....nem is én gyorsultam hanem a GSR.....én csak kapaszkodtam...
az állandó tízezres fordulathoz kell a nafta!
Há mer gyorsulsz vele mint az állat. Nekem a max fogyasztás 7,5 volt, 8 ha pályáztunk. Ez van, ha pörgeted iszogat