Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen, persze. Csakhogy mint ahogy a 125-ös robogók keresése, ez is ki van már adva a járőröknek, ne adj Isten találkozol egy motorosrendőrrel......nem mindegy az sem hol jársz vele. Pesten elég nagy esélyed van rá, hogy összeszednek valahol.
Azt tudom, hogy nem lehet vele külföldre menni, mert nagyon nézik. Főleg Ausztriában. Unokaöcsém 5 éve csak pályagumival jár, még sosem volt belőle gondja
Közúton mindig hideg van hozzá. Ja és felejtsd el a külföldi túrákat is vele.....
Tempó Eddig csak a közepe kopott a gumimnak
Nem vagyok az a versenyző tipus (még)!
Nincs ehhez a gumihoz még hideg?
Az első rendőrig jutsz vele, onnan meg a műszakira.... És ez a jobbik eset, mert ha e miatt dobod el a motort akkor szidod magad, hogy 30.000FT-ot spóroltál...
vigyázz vele mert hamarabb hűl mint a sima gumma. Elindulásnál melegítsd egy ideig, csak utána kezdjél bele a tempóba..amúgy szerintem nem lesz vele gond...
Ma felrakatom a szlicket!
Még nem mentem ilyen gumával, így kíváncsi leszek, h milyen...
na mentem "gyapotszedni"! Szép napot!
Te4 meg még mindig a végeken dolgozol? Nem tudod mi van a dbkillerekkel? Valaki szóljon már a Zsozsinak hogy elmúlt már karácsony! (addigra ígérte először... )
Ez a hála Káj kisfiam? Beküldessz az oroszlánok közé?
LFP én "oda be nem megyek,az egy késdobáló,hülye vagy bazz? ott szétkapnak mint majom a zsebórát vazze"
Kipróbáltam!
Ebben a hozzászólási rovatban automatikus helyesírásjavító működik?
Hod én mijen inteligencs vagok!
H?vÖs jÓ reggelt!

Óvatosan a gumikkal!
nem melegszenek, kicsi a tapi!
Jó reggelt!
De, hogy a szemétség nem maradjon le...
Érdekes....te kint vagy külföldön, az asszony meg terhes lett?
Hogy is van ez?
Tudom, hogy a mai technika sok mindenre képes, de....azt nem mond, hogy ez ment mms vagy sms-ben!
Valóban, az az igazi csoda ha már a kezedben tartod. Jól mondja kykee.....
De ahhoz ez is kell, ami helyzet van most nálatok/veletek.
Jó lenne már/majd valamikor összeülni..."utánfutóstul".
Gratulálok Ric neked is meg az anyukának is
Oscmánykodása példátlan volt....cska mert motoros boltban van,,,meg az LFP?ki ez?mit hisz ez magáról?meg engem köpköd a helyesírásom miatt?
nem tegnaptól.már mondtam régen hogy kykee jobb.millert nem látogatom.minek.kap egy fejest a ringen,hátha tanul belőle.kb 15 emberrel beszéltem már aki utálja a köcsög stílusa miatt .engem meg betalál oktalanul vádaskodva hogy későn fizettem?mit?akkor fizettem amikor elhoztam.most belefutott a hülyegyerek az álnok stílusával.
eddig nem volt baj,,,tegnaptól az,,,most akkor maradjon ez vagy az? Millit meg látogassuk meg
De a Steve igen,,,,,,,,nem is kell,ha csak nem kenyérre kell........meg amúgy is cuclizik,nem kell kenyér
na tucc te rendes nickkel is regelni nigger
vAN PIROS KUPak is...krézi dzsót keresd az LFP-ben,,,aztán csak keményen a szöveggel
Eddig nem beszélt motoreladásról
Gratulálok Rici fiú,,,de én igazából csak akkor szoktam,mikor már kézben az egészséges baba a MOTORT MEG NE ADD EL....