Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott lóg,de elatkarja a szék teleszkópja nem semmi egyébként ime

ha már enniyre érdeklődsz,Imola
30ért tökéletesen müködik,,,arra amire nekem kell hibátlan és megbizható a gyorsaság mellett...alul meg szétvágták a gatyám,de nem gond nálam igy motorra ülni....sőt ,krézivel nyáron meztelenül fogunk kerózni
egyébként az esésem óta,most vetem fel mindent előszőr....kicsit föld szaga van
nem tudom. nem látni a lényeget
alul az semmi ?
nekem kellene inne eltakarodnom? ? háhááááá 3 éve itt porosodom ebben a topicban és egy jó páran kiállnak itt mellettem,,,én nem mentem át a te topicodban szavaztatni,holott én is szineztem egy ER-6n-t,,,,bár hozzá tesem az enyém jobb lett.....viszont te meg itt bazdmegolsz meg anyázol köcsögpete.....amikor te a motoromat dobáltad a homokozóból én itt már alapító tag voltam....na és most huzz a faszba innen

JA a te magyar mentalitásod meg ilyen?mész idegen emberkhez tarhálni,hogy legyen egy rissz-rossz fostalicskád....egykét há,kúrva anyád

na,gyere keblemre azt szopjál le
alul meg semmi
compaq.. nem haladsz a korral vazze?
és a meleg szart is ........
ohh,te kis buzivirág,,,én nem vagyok magyar.......már fel kellett hozzád öltöznöm,olyan veszélyesen szar a dumád....na kis köcsög,mivel én nem anyáztam viszont te igen,nem felejtek,össze fogunk mi még futni,hogy szopnád ki anyádból azt amit apád belevert
Nekem, azt tudnod kéne magadtól is, hogy NE írd ide, mert úgysem szavazunk!
Azért írt így kykee, mert "leinteligenciáztál"....
írhatsz akár mit a fasz kivan már hogy 10 percenként jön valaki jhogy szavazzunk err meg arra, nemcsak itt az üzenőfalon is ez megy.
tedd ki az iwiwedre meg a myvipedre csak hagyál már minket békén. nagy szivatás az egész
te még hiszel a mesében ? ez kb olyan mint hogy küld tovább ezt az üzit mert ellopták a barátom barátjának a barátjának az ismerősének az iserősének a gyerekét e tescoból

hagyad már
Baszd szájba te azt a gennyzacskós anyádat te faszfej! Ha már ilyen hangnemben kezdted!Igazi tipikus Magyar patkány vagy!
És még motorosnak nevezed magadat? Neked kellene innen eltakarodni... jó kis motoros összetartás! Gratulálok neked is! Az ilyenek miatt tart itt az ország ahol tart! Nem hogy kiállnánk, főleg mi motorosok egymás mellett, támadni kell a másikat! Primitív patkány!
Mert ugye, kulturáltan nem lehet azt leírni, h légyszíves ne írd ide, mert úgysem szavazunk....
Büszke is vagyok, hogy nem dőlök be ilyen hülyeségeknek, mint te 27(?) évesen.
Főleg nem írogatok be össze-vissza topikokba, hogy szavazzanak a hülyeségedre.....ki faszt érdekel?
Senkit!
Ezzel legyél tisztába. Nem, majd mindenki neked szavazgat, miii?
valami csiribiribá követ de ssem ért utól....ugyan aban a tempóban mentünk
nopara tesóka a hétfőiért meg hogy nem voltál a helyeden,,,angolosan héjdün
hopppá,kicsit LFPsre sikerült,,,,hát jól van na....szokás az rossz úr,,de olyan jó kiadni,ahogy van....igy őszinte
takarodj te kis fasszopó,,,,na ez az inteligancia remélem kibassza innen a köcsög fejed te kis büdös gennyzacskó
Suzukis dzseki is van
nem tévedtél te el kicsit?
Íme az intelligencia! Büszke lehetsz magadra....
jóestét. ma odaadtam a fényező bácsinak a darabokat és remélem megjegyezte h melyikre milyen színt mondtam
oooo,hogy ez sem volt gyenge,,,,izzadt a gumim úgy bepakoltam a kanyarokban
király!