Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon sajnálom szorítunk érte! ugye nem ő az, aki hazahozott Nyírádról..
Szépjóestétmindenkinek!
jobbulást a srácnak
úgy emlékszem 32 helyett
nekem hátulról teccik leg jobban
igen,légyszíves,,,nekem a jobb oldali letörött....ha van akkor kompletten kellhet.....holnap után kiderül,hogy jó lett e ,és a te szelepeid is jók e....mármint nem a seggszeleped,hanem a telóban az olaj visszaeresztő szelep
köszi
megnézzem van-e lábtartóm?
Jók lettek a villák?
...meg a fékpedál is
erre gondolsz?
hát kanyarok jöttek ,mentek....
lekopott neki
Szia Káj. Már mutkor akartam kérdezni tölled, hogy hová lett a lábtartodról az a kis lefelé kiálló bütyök ami le szokott érni a kanyarokban?
Sziasztok!
Légyszives szavazzatok ezen linken rám! Aki már megtette,annak köszönöm! Megéri szavazni,mer Kawasakis dzsekit nyerhetsz!

[L=http://www.kawasaki.hu/ER-6n#/...]
24 fok,tartós nappali hőméséklettel....akkor még derékszögben is lehet bármilyen kanyart bevenni...tapasztaltam....és akkor még a gumi sem tud túlmelegedni
Kozmikussan küldöm rá a pozitív energiákat és szorítok érte,hogy minden rendben legyen,ha még hosszadalmas is a felépülés...én már csak tudom ,,,csak mondd meg neki,mikor magához tér,hogy higyje,hogy ismét egészséges lesz,mert máshogy nem fog menni

szoritunk érte a Macskámmal
Megkérdem mennyi a hűtőtakaró,mert csak a Nívónál lehet kapolni!

Szerintem én a videóban egy szenvedő áldozat vagyok,és a barátaim elégtételt vettek a vérnyúlon...igy az ő szemszögéből ő is áldozt ,tehát főszereplő.......valahogy igy kéne ezt csinálni a napokban a palackból kibújt szellem dolgában is!
Lehet mínuszolni is, mert te azt kapnál...
Tipli innen a faszságoddal együtt!
De gyerek vagy, ha még elhiszed, hogy ez lehetséges amit ott írnak...
a 20 körüli, de az igazi a felett.
ha kitaláltad, tedd közkinccsé
rossz az ilyenről hallani, és kijózanító is egyben
hideg még az aszfalt és a gumi, verolex tempóban kell menni...

remélem rendbejön a srác!

fórumkérdés:
szerintetek hány fok felett lehet biztonságosan motorzni, úgy hogy a tapadás már az ideálishoz közel legyen? (közúton, sport, sport-túra gumival)
Az én tippem: 20°
Hú ,az gáz,jobbulást szegénynek!
Hi Káj!
Honnan és mennyi a hűtőtakaró a motorodon?
És láttam a Rólad készült filmet bazz! Zsííír!
(te vagy a főszereplő,vagy a vérnyúl? )
Sajna még 1 infó.... gyanakodnak egy nyaki csigolya sérülésre is..
remélem nem bénul le. A tüdeje is gáz, a csukló majdcsak összefor.
Szia...
Óvatos a srác. És igen felvolt öltözve. Sajnos semmit nem tudunk, hogy mi történhetett. A törött borda átszúrta a tüdőt. 4-5 csigolya megsérült. Bal kéz eltört. Altatásban van.
még az sem. De valami biztosabb kell.